OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

Také druhý jarní mistrovský turnaj - tentokrát v Mělníku, vyhrál bez zaváhání náš tým minižáků a je jasně v čele soutěže ..........

V sobotu 9.dubna pokračovala jarní část středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek druhým mistrovským turnajem, jeho pořadatelem byl oddíl házené HC WENDY Mělník. V této věkové kategorii se hraje střídavě vždy u každého ze šesti přihlášených oddílů a každá kategorie má vždy samostatný turnaj. Hraje se miniházená systémem 4+1.

Druhého jarního turnaje se zúčastnilo opět 6 družstev minižáků / z Bělé p.B., Kutné Hory, Mělníka, Mladé Boleslavi, Úval a Zruče n/S. / a 6 družstev přípravek / ze stejných oddílů jako v minižákovské kategorii /. Tentokrát počasí moc nepřálo. Ze začátku turnaje byla zima a tak děti hráli v nových teplákových soupravách. Celý den hodně foukalo, tak že se na hřišti objevovala písečná bouře z nedalekého antukového kurtu.

Tým minižáků SPARTY pokračoval ve svých výborných výkonech, ve všech pěti utkáních své soupeře dokázal porazit a slavil tak další turnajové vítězství. Potvrdil tak své jasné vedení v celkové tabulce soutěže. Střelecky a herně opět „úřadoval“ Procházka, výrazně ho doplňovali Horák, Škalda a Jeníček. Brankově se ale dokázalo prosadit všech osm hráčů tohoto úspěšného kolektivu. Nezbývá než pogratulovat za výbornou reprezentaci oddílu.

Tým nejmladších kutnohorských házenkářů – přípravka obsadila v sobotním mělnickém turnaji opět 5.místo se ziskem 2 bodů, když dokázala porazit pouze domácí Mělník. Střelecky tentokrát vynikla Krupková, která zaznamenala valnou většinu branek svého týmu – 17 z 25.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Procházka 49, Škalda 18, Horák 16, Jeníček 12, Men 7, Ginter 3, Horáková M. 1 a Neumanová 1. Trenér: Alois Salák.

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Krupková 17, Klouček 3, Rousová 3, Judytková 1, Kocourková 1, Gabriš, Kotlářová, Puchoňová a Seiler. Trenér: Andrea Gabrišová.

Třetí jarní mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek je na programu až za tři týdny, v sobotu 30.dubna a jeho pořadatelem bude SPARTA Kutná Hora.