OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

V sobotu 30.dubna se konal v Kutné Hoře třetí jarní mistrovský turnaj nejmladších házenkářských týmů - minižáků a přípravek a z vítězství se radovaly týmy ..........

V sobotu 30.dubna se na venkovním hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově v Kutné Hoře konal třetí jarní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek.

V této věkové kategorii se hraje střídavě vždy u každého ze šesti přihlášených oddílů a každá kategorie má vždy samostatný turnaj. Hraje se miniházená systémem 4+1.

Do kutnohorského turnaje se přihlásilo 6 družstev minižáků / po jednom z Bělé p.B., Mělníka, Mladé Boleslavi, Úval, Zruče n/S. a domácí Kutné Hory /, a 6 družstev přípravek / z Bělé p.B., Mladé Boleslavi, Úval, Zruče n/S. a domácí Kutná Hora postavila týmy dva /.

Turnaj minižáků vyhrál opět / stejně jako dva předchozí / tým SPARTY Kutná Hora. Ve všech pěti utkáních své soupeře dokázal porazit a potvrdil tak své jasné vedení v celkové tabulce soutěže. Střelecky se nejvíce prosazoval Procházka a Škalda, o branky se však podělilo dalších šest hráčů.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Procházka 23, Škalda 17, Horák 7, Jeníček 7, Men 6, Flachs T. 3, Mommers 2, Ginter 1 a Horáková M. Trenér: Salák Alois.

……………………………………………………………………………………….

V kategorii nejmladších házenkářů – přípravek se v domácím turnaji představily dva týmy SPARTY Kutná Hora. Lepších výsledků dosáhl „B“ tým, který obsadil se ziskem 2 bodů 5.místo, „A“ tým skončil bez bodového zisku na místě šestém.

Celkově zvítězil v turnaji přípravek tým SOKOLA Bělá p.Bezdězem o bod před SOKOLEM Úvaly. O další bod zpět skončila na třetím místě JISKRA Zruč n/Sázavou.

Sestava a branky „A“ přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Krupková 8, Klouček 6, Netolická 5, Šnajdrová 2, Kocourková 1, Rousová 1, Judytková, Kotlářová a Růžička Š. Trenérka: Gabrišová Andrea.

Sestava a branky „B“ přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Flachs J. 7, Pavlík 5, Valeš 4, Fojta 3, Gregor 1, Víznerová 1, Gabriš, Růžička A. a Seiler. Trenér: Salák Josef.

Čtvrtý jarní mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek je na programu za 14 dní, v sobotu 14.května a jeho pořadatelem bude HC AUTO ŠKODA Mladá Boleslav.