2.kolo SP mladších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

Dnes dopoledne odehrál náš tým mladších žáků druhý podzimní mistrovský turnaj SP, tentokrát v domácím prostředí SH BIOS a postupně zde narazil na tři soupeře ..........

V sobotu 5.října 2019 odehrál kutnohorský tým mladších žáků druhý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉHO PŘEBORU a to v domácím prostředí sportovní haly BIOS v Puškinské ulici v Kutné Hoře.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč n/Sázavou, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Hudlice, SOKOL Kostelec n/Labem, SOKOL Libčice n/Vltavou, SOKOL Úvaly A+B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém z pěti podzimních kol proběhnou 3 turnaje po 4 týmech. Stejně jako loni, tak i letos se hraje bez počítání skóre a výsledků, bez vyhlašování umístění a pořadí.

V sobotním kutnohorském turnaji se utkala čtveřice týmů – JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly „B“ a domácí SPARTA Kutná Hora.

Na všech turnajích se hraje systémem každý s každým a hrací doba je 2x15 minut / z toho prvních 10 minut je nařízená osobní obrana a po skončení hrací doby samostatné nájezdy /.

Trenéři SPARTY ale přece jenom neoficiální zápis o utkáních vedli a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek kutnohorských mladších žáků v tomto domácím podzimním mistrovském turnaji.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Niederle Matěj /br/ - Kostrec Jan 9, Vácha Jakub 8, Pektor Oliver 7, Šklíba David 4, Hladiš Michal 3, Hovorka Kamil 3, Svobodová Natálie 3, Sušanka Jakub 3, Kudlík Michal 1, Franěk Petr a Zima Michal. Trenéři: Salák Josef – Sušanka Martin.

Ve 3.podzimním kole SP čeká tým mladších žáků SPARTY turnaj v Úvalech, kde se v neděli 20.října utká s trojicí týmů – AŠ Mladá Boleslav, SOKOL Libčice nad Vltavou a SOKOL Úvaly „B“.