5.kolo SL mladších žáků - turnaj v Hostivicích.

V sobotu odehrál náš tým mladších žáků ve sportovní hale v Hostivicích poslední podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy a byl v něm 100% úspěšný - ve 3 utkáních dokázal 3x zvítězit ..........

V sobotu 25.listopadu odehrál kutnohorský tým mladších žáků poslední pátý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY mladšího žactva a to ve sportovní hale v Hostivicích.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 13 týmů AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A, SOKOL Úvaly B, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem a týmy jsou rozděleny do 3 skupin - skupina A = Bělá, Ml.Boleslav, Poděbrady a Úvaly A, skupina B = Kolín, Mělník, Úvaly B a Zruč, skupina MIX = Hostivice, Kostelec, Kutná Hora, Libčice a Příbram. Ve skupině MIX se odehraje 6 podzimních kol, kde na každý tým čekají 3 utkání / v domácím turnaji dokonce 4 utkání / s hrací dobou 2x15 minut.

V sobotním hostivickém turnaji tedy odehrál tým SPARTY Kutná Hora 3 utkání, a to postupně od 9:45 se SOKOLEM Libčice, od 12:00 s LIONS Hostivice a od 14:15 se SOKOLEM Kostelec.

A domů se vrátil se 100% bodovým ziskem, ve 3 utkání dokázal 3x zvítězit.

V úvodním utkání porazil kutnohorský tým mladších žáků bezpečně o 8 branek Libčice, když v poločase vedl o 4 branky.

V tom druhém připravil první porážku v sezoně doposud suverénním domácím Hostivicím, které porazil těsně o branku. V poločase prohrával sice o branku a tři minuty před koncem dokonce o 3 branky, mohutným finišem nakonec soupeře zaslouženě zdolal.

No a v posledním utkání bez problémů porazil vysoko o 13 branek Kostelec, když již v poločase vedl 12-ti brankovým rozdílem.

Stabilně spolehlivě zachytal Petr Funda, střelecky se nejvíce prosazoval Štěpán Kolář, o ostatní branky se podělilo dalších 8 z 9 hráčů, kteří nastoupili v poli.

A za velmi dobré výkony i výsledky v posledním podzimním mistrovském turnaji v Hostivicích zaslouží celý kutnohorský kolektiv mladších žáků velkou pochvalu.