3.kolo 2.ligy SD: SPARTA - 1.HK Dvůr Králové n.L. 21 : 27 / 13:10 /

Ve včerejším dopoledním druholigovém utkání náš tým starších dorostenců odehrál dobrý první poločas, ve druhém však na hosty nestačil a odešel poražen ..........

V neděli 24.září měl tým starších dorostenců oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora na programu utkání 3.kola mistrovského ročníku 2.LIGY SD-Čechy, ve kterém přivítal od 9,00 hodin ve sportovní hale Na Pohoří ve Zruči nad Sázavou východočeského soupeře, tým 1.HK Dvůr Králové nad Labem.

Začátek utkání se kutnohorským dorostencům celkem vydařil, ve 3.minutě již vedli 3:0, hosté však do 5.minuty stihli vyrovnat na 3:3. Ale v dalším průběhu prvního dějství domácí pokračovali v dobrém výkonu, v 10.minutě vedli 7:5, v 17.minutě již 11:6 a 1.poločas nakonec skončil zaslouženým vedením o 3 branky v poměru 13:10.

Avšak v poločase druhém hra SPARTY postupně upadala a hosté ve 37.minutě poprvé přešli do vedení 14:15. Domácí sice ještě 2x otočili vedení na svou stranu - na 16:15 a ve 41.minutě na 17:16, následovala však 4 branková šňůra hostí, ve 47.minutě byl stav 17:20 a vedení již do konce utkání nepustli. Ještě v 52.minutě byl sice stav pouze 20:22, v závěru hosté hru zcela ovládli a nakonec si odvezli oba body za šestibrankové vítězství v poměru 21:27.

Starší dorostenci SPARTY měli utkání opět dobře rozehrané, v poločase druhém však jejich hra měla sestupnou tendenci a k nějakému bodovému zisku bylo daleko.

SESTAVA a BRANKY: Fojta /br/ - Procházka 9, Jeníček 6, Kafka 2, Kotěšovec 2, Zatloukal 2, Ginter a Horák. Trenér: Šnajdr Vít.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 3, VYLOUČENÍ: 2 – 2, SEDMIČKY: 1/1 – 2/2, ROZHODČÍ: Řeháček / Jesenice / - Tůma / Praha /, DIVÁCI: 15.

A jak hodnotil nedělní utkání trenér SPARTY Vít Šnajdr ?

Po obdržení bude zveřejněno.

Ostatní výsledky 3.kola:

LOKOMOTIVA Louny – ELP Jablonec n/N. 56:17, SOKOL Bělá p.B. – SPARTAK Sezimovo Ústí 31:30, HBC Strakonice - Liberec HANDBALL 00:00, SOKOL Úvaly - KOVOFINIŠ Ledeč n/S. 24:23, l.HC Pardubice – TJ Chodov JM 30:22, LOKOMOTIVA Vršovice a TJ HC Náchod měl volno.

Příští program:

V sobotu 30.září nastoupí kutnohorský tým starších dorostenců v utkání 4.kola 2.ligy SD-Čechy od 13,00 hodin ve sportovní hale týmu  KOVOFINIŠ Ledeč nad Sázavou.