SOKOL Kobylisy - SPARTA Kutná Hora 30 : 21 / 11 : 7 /

V sobotním podvečerním utkání 2.kola 2.ligy prohrál náš tým starších dorostenců z pražským týmem z Kobylis o devět branek ..........

V sobotu 1.října nastoupil tým starších dorostenců SPARTY Kutná Hora v utkání 2.kola 2.ligy SD – Čechy ve sportovní hale v pražských Čakovicích od 18,00 hodin proti místnímu týmu SOKOLA Kobylisy.

Pražský tým byl v tomto utkání favoritem, ale jeho úvod byl hodně vyrovnaný. V 5.minutě byl stav 3:3, v 11.minutě 5:5 a v polovině 1.poločasu ještě 6:6. Jeho druhá polovina však patřila jasně domácím, kterým se podařila šňůra 5 branek a tím odskočili na vedení 11:6.  Nakonec úvodní dějství vyhráli o 4 branky – 11:7.

Také začátek 2.poločasu byl velmi vyrovnaný, ve 40.minutě byl náskok Kobylis pouze 3 brankový – 18:15. V dalším průběhu utkání se však domácím podařila druhá 5 branková šňůra, do 48.minuty navýšili svůj náskok na 23:15 a to bylo pro konečný výsledek rozhodující. V závěrečných 12ti minutách již padaly branky stejnoměrně na obou stranách a tak utkání skončilo zaslouženým vítězstvím domácích 30:21.

Starší dorostenci SPARTY neodehráli v sobotu večer v Praze špatné utkání, dva výpadky ve kterých dovolili domácím dvě šňůry 5 branek však rozhodly o konečném vítězi a výsledku.  Z týmu SPARTY byl jednoznačně nejlepší autor 14 branek Pícha, ostatní ho v tomto směru příliš nepodporovali a to byl také jeden z důvodů porážky. Domácí tým byl v tomto směru daleko vyrovnanější a přesnější, jeho vítězství bylo zasloužené.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/ - Pícha 14, Bielický 2, Brož 2, Petránek 2, Koriťák 1, Benko, Falge, Kuře, Nádvorník, Polívka D. a Stehlík. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 3 – 2, VYLOUČENÍ: 2 – 5, SEDMIČKY: 1/0 – 6/6, ROZHODČÍ: Sláma / Plzeň / - Průžek  / Úvaly /, DIVÁCI: 30.

OSTATNÍ VÝSLEDKY 2.kola:

HC Plzeň – LOKO Č.Budějovice 24:14, LOKO Louny – HK Město Lovosice 24:24, SOKOL Chrudim – AŠ Ml.Boleslav 24:27, Liberec HANDBALL – SOKOL Vršovice 39:23.