3.kolo SL starších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

Dnes dopoledne odehrál v domácím prostředí sportovní haly Klimeška náš tým starších žáků dvě mistrovská utkání a v ani jednom nedokázal bodovat ..........

V neděli 10.října odehrál tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora dvě utkání mistrovského turnaje 3.kola Středočeské ligy, ve kterých se ve sportovní hale Klimeška se nejprve od 9:00 hodin utkal s týmem SOKOL Úvaly „B“ a od 11:20 se SPARTAKEM Příbram.

V letošním ročníku této soutěže startuje 12 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Hudlice, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se turnajovým způsobem, v každém z 5 podzimních kol proběhnou 3 nebo 4 turnaje o 3-4 účastnících. V nich se hraje systémem každý s každým s hrací dobou 2x20 minut. Celkově čeká všechny týmy v podzimní části mistrovské sezony 11 utkání.

Týmu starších žáků SPARTY se ve třetím podzimním mistrovském turnaji v domácím prostředí výsledkově ani herně příliš nedařilo, nejprve prohrál s „B“ týmem SOKOLA Úvaly poměrně vysoko o 13 branek a poté po vyrovnaném prvním poločase podlehl těsně o 2 branky SPARTAKU Příbram.

Střelecky opět táhl svými brankami Honza Kostrec / 9+8 /, ostatním se dařilo v této činnosti o poznání méně. Ale za snaživé výkony v obou nedělních utkáních si celý kutnohorský kolektiv pochvalu určitě zaslouží.

SOKOL Úvaly „B“

1 3  :  2 6

8 : 11

SPARTAK Příbram

1 6  :  1 8

7 :   7

SESTAVA a BRANKY SPARTY v turnaji celkem: Niederle /br/ - Kostrec 17, Chocholová 2, Pektor O. 2, Sušanka 2, Svobodová N. 2, Šklíba 2, Hladiš 1, Kamenář 1, Danielová, Hovorka a Pelikán M. Trenéři: Hasala Jiří – Sušanka Martin.

Další výsledek: Úvaly „B“ – Příbram 33 : 11.

V neděli 17.října čeká tým starších žáků SPARTY mistrovský turnaj „B“ skupiny Středočeské ligy / tedy týmů neusilující o postup do Žákovské ligy / a to v domácím prostředí sportovní haly Klimeška. Turnaje se zúčastní 5 týmů -  HC Kolín, SOKOL Kostelec n/Labem, SOKOL Libčice n/Vltavou, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora.