3.kolo Středočeské ligy staršího žactva - dvojutkání v Hostivicích.

V sobotu odehrál náš tým starších žáků dvě mistrovská utkání v rámci 3.kola STŘEDOČESKÉ LIGY, když se v Hostivicích nejprve utkal s Kostelcem nad Labem a poté s Hostivicemi .............

V sobotu 26.září měl tým starších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora na programu dvojutkání 3.kola mistrovského ročníku STŘEDOČESKÉ LIGY staršího žactva 2020/2021, ve kterém měl na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem nejprve narazit na domácí SOKOL Kostelec a hned poté na LIONS Hostivice. Nakonec se oba soupeři SPARTY měli utkat mezi sebou. Z důvodů deštivého počasí ale byla utkání po dohodě přeložena a sehrána ve stejný den ve sportovní hale v Hostivicích - Břvích.

V letošním ročníku této soutěže startuje 11 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se systémem každý s každým, většinou se utkávají 3 týmy u 1 pořadatele, kde každého čekají 2 utkání s hrací dobou 2x20 minut.

SOKOL Kostelec n/Labem - SPARTA Kutná Hora  1 9  :  1 2   /  10 : 8 /

První sobotní utkání proti SOKOLU Kostelec bylo poměrně vyrovnané pouze v 1.poločase, v tom druhém již byl soupeř lepší a dovedl utkání zaslouženě do vítězného konce. Tým SPARTY složen z poloviny z mladších žáků včetně tří dívek statečně vzdoroval, na lepší výsledek to však nestačilo.

SESTAVA a BRANKY: Hudec /br/ - Trlida 6, Vácha 3, Pektor O. 2, Pavlík 1, Hladiš, Chocholová, Němcová, Pelikán T., Svobodová N. a Vojna.. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ:  0 – 0, VYLOUČENÍ: 1 – 2, SEDMIČKY: 0 – 2/2, ROZHODČÍ: Janíček – Virt.

LIONS Hostivice - SPARTA Kutná Hora     3 9  :  2   /  19 : 0 /

Druhé sobotní utkání mělo naprosto jednoznačný průběh, starší žáci SPARTY již v poločase prohrávali 19:0 a svou první branku dali až v 7.minutě 2.poločasu za stavu 26:0 !!! Konečný výsledek hovoří za vše. Domácí LIONS různorodý tým SPARTY převyšoval po všech stránkách.

SESTAVA a BRANKY: Hudec /br-1/ - Pavlík 1, Hladiš, Chocholová, Němcová, Pektor O., Pelikán T., Svobodová N., Trlida, Vácha a Vojna.. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ:  0 – 0, VYLOUČENÍ: 0 – 0, SEDMIČKY: 1/1 – 0, ROZHODČÍ: Janíček – Virt.

Další výsledek: LIONS Hostivice – SOKOL Kostelec nad Labem 53 : 3 / 28:1 /

Příští týden, v sobotu 3.října čeká tým starších žáků SPARTY dvojutkání 4.kola SL, ve kterém nastoupí sportovní hale v Úvalech nejprve od 10:00 hodin proti domácímu týmu SOKOL Úvaly „A“ a poté od 11:00 hodin proti tým AŠ Mladá Boleslav.