ERIMA PŘEBOR starších žáků - finálová skupina.

V sobotu náš tým starších žáků odehrál již pátý turnaj finálové skupiny EP a ani v něm se mu nepodařilo zabodovat ..........

V sobotu 12.května pokračovala jarní část finálové skupiny ERIMA PŘEBORU starších žáků v pořadí již pátým mistrovským turnajem. Ve finálové skupině startují 3 nejlepší týmy po podzimní části z přeboru Prahy / DUKLA 6, DUKLA 4 a TJ Chodov JM / a 3 nejlepší týmy ze Středočeského přeboru – SPARTA Kutná Hora, SOKOL Úvaly a 1.HC Pardubice. První turnaj finálové skupiny byl odehrán již 27.11.2011 a utkalo se v něm všech šest týmů, nyní na jaře se každého turnaje zúčastňuje týmů pět a jeden má vždy střídavě volno.

Pořadatelem sobotního turnaje byla DUKLA Praha 4 a volno zde měl tentokrát SOKOL Úvaly.

Pátý finálový turnaj se hrál ve sportovní hale v Břvích u Prahy, jako vždy systémem každý s každým a hrací doba byla 2 x 15 minut.

Z vítězství v tomto turnaji se radoval tým DUKLY Praha 6, který si tak upevnil své vedoucí postavení v čele průběžné tabulky finálové skupiny ERIMA PŘEBORU starších žáků. Druhé místo obsadil východočeský tým 1.HC Pardubice, třetí DUKLA Praha 4.

Tým SPARTY opět odehrál tento turnaj bez výraznějšího úspěchu a nedokázal bodovat. Mladý kutnohorský kolektiv sbírá ve finálové skupině hlavně zkušenosti a nadále uzavírá šestku účastníků bez bodového zisku. Brankově se nejvíce prosazoval M.Procházka / prvním rokem mladší žák / a M.Veselý, nejlepší střelec týmu v celé sezóně.