Zveme Vás na 16.ročník "MÍČOVÉHO PĚTIBOJE" dvojic !!!

Již po šestnácté pořádá náš oddíl na konci roku tradiční sportovní akci pro své členy, rodinné příslušníky i příznivce – míčový pětiboj dvojic ........


Závěr kalendářního roku je po mnoho let spojen s tradiční sportovně-zábavnou oddílovou akcí, „MÍČOVÝM PĚTIBOJEM“ dvojic, který pořádáme pro naše členy, rodinné příslušníky či příznivce.

Letošní, v pořadí již 16.ročník se bude konat v pátek 28.prosince 2018 od 13,00 hodin tradičně ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici.

Vítězství z minulého 15.ročníku - ve kterém startovalo 12 dvojic - by měli obhajovat v soutěži dvojic Tomáš Hrčka – Roman Černý a v soutěži jednotlivců Kateřina FišerováJan Falge / oba 9 bodů /.

Srdečně zveme všechny sportu chtivé zájemce i přihlížející diváky.

A o co v „MÍČOVÉM PĚTIBOJI“ jde ?

Přihlášené dvojice mezi sebou soutěží v pěti míčových disciplínách – střelbě házenkářských sedmiček, futsalových penalt, basketbalových šestek, stolním tenisu a nohejbalu.

Body ze všech pěti soutěží se jednotlivým dvojicím sčítají.

Vítězem se stává dvojice s nejvyšším počtem získaných bodů.

Dvojice na 1.-3.místě získávají věcnou cenu a diplom.

Obdobnou cenu i diplom získává též nejlepší jednotlivec.

Věk není omezen, smíšené dvojice jsou povoleny.

Vklad na přihlášenou dvojici je 200,-Kč / pokud jsou oba mladší 18ti let, tak pouze 100,-Kč /.

Přihlášky zasílejte SMS zprávou na mobil – 723 266 082 Vobořil Petr nebo na e-mail – hazena@sajp.cz a to nejpozději do čtvrtka 27.12.2018 / mimořádně až na místě /.

Těšíme se na Vaši hojnou účast v tradičním sportovním klání, kterým zakončíme letošní rok 2018.