Seznam zápasů - Starší žáci (2020/2021)

Datum a čas Typ zápasu Kolo Domácí Hosté Výsledek
12.09.2020 09:00 Mistrovské utkání 1 SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" HC Kolín 25 : 14 (11 : 8)
12.09.2020 10:00 Mistrovské utkání 1 HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník SOKOL Kostelec nad Labem -
12.09.2020 11:00 Mistrovské utkání 1 HC Kolín HC Kolín HC Kolín HÁZENÁ Mělník 24 : 14 (11 : 6)
12.09.2020 12:00 Mistrovské utkání 1 SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Úvaly "A" -
12.09.2020 13:00 Mistrovské utkání 1 SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Bělá pod Bezdězem 13 : 26 (6 : 14)
13.09.2020 09:00 Mistrovské utkání 1 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora JISKRA Zruč nad Sázavou 10 : 37 (4 : 18)
13.09.2020 10:00 Mistrovské utkání 1 SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram JISKRA Zruč nad Sázavou 15 : 46 (5 : 24)
13.09.2020 11:00 Mistrovské utkání 1 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora SPARTAK Příbram 17 : 17 (10 : 8)
19.09.2020 08:30 Mistrovské utkání 2 HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník SOKOL Úvaly "A" 13 : 25 (8 : 16)
19.09.2020 09:00 Mistrovské utkání 2 SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SPARTAK Příbram 28 : 14 (12 : 7)
19.09.2020 09:30 Mistrovské utkání 2 SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram HÁZENÁ Mělník 13 : 24 (8 : 12)
19.09.2020 10:00 Mistrovské utkání 2 JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou SOKOL Kostelec nad Labem -
19.09.2020 10:30 Mistrovské utkání 2 SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Bělá pod Bezdězem -
19.09.2020 11:00 Mistrovské utkání 2 SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem JISKRA Zruč nad Sázavou 15 : 20 (10 : 10)
19.09.2020 11:30 Mistrovské utkání 2 HC Kolín HC Kolín HC Kolín SOKOL Úvaly "B" 25 : 23 (14 : 12)
19.09.2020 12:00 Mistrovské utkání 2 LIONS Hostivice LIONS Hostivice LIONS Hostivice AŠ Mladá Boleslav 27 : 17 (16 : 6)
19.09.2020 12:30 Mistrovské utkání 2 SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" LIONS Hostivice 5 : 42 (2 : 17)
19.09.2020 13:00 Mistrovské utkání 2 AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav HC Kolín 11 : 12 (5 : 5)
26.09.2020 08:30 Mistrovské utkání 3 SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram AŠ Mladá Boleslav 17 : 12 (7 : 9)
26.09.2020 09:00 Mistrovské utkání 3 SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SPARTAK Příbram 20 : 23 (11 : 11)
26.09.2020 09:30 Mistrovské utkání 3 AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav SOKOL Úvaly "B" 22 : 29 (12 : 16)
26.09.2020 10:00 Mistrovské utkání 3 SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem TJ SPARTA Kutná Hora 19 : 12 (10 : 8)
26.09.2020 10:00 Mistrovské utkání 3 JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou SOKOL Úvaly "A" 27 : 25 (17 : 15)
26.09.2020 10:30 Mistrovské utkání 3 LIONS Hostivice LIONS Hostivice LIONS Hostivice SOKOL Kostelec nad Labem 53 : 3 (28 : 1)
26.09.2020 11:00 Mistrovské utkání 3 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora LIONS Hostivice 2 : 39 (0 : 19)
26.09.2020 11:30 Mistrovské utkání 3 SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem HÁZENÁ Mělník 21 : 18 (11 : 7)
26.09.2020 12:00 Mistrovské utkání 3 HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník SOKOL Úvaly "A" 13 : 25 (8 : 16)
26.09.2020 12:30 Mistrovské utkání 3 SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SOKOL Bělá pod Bezdězem 30 : 24 (17 : 10)
03.10.2020 08:30 Mistrovské utkání 4 SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem SOKOL Kostelec nad Labem SPARTAK Příbram 11 : 22 (4 : 13)
03.10.2020 09:00 Mistrovské utkání 4 HC Kolín HC Kolín HC Kolín SOKOL Kostelec nad Labem 28 : 12 (14 : 8)
03.10.2020 09:30 Mistrovské utkání 4 SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram HC Kolín 17 : 34 (7 : 16)
03.10.2020 10:00 Mistrovské utkání 4 AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav TJ SPARTA Kutná Hora 23 : 16 (10 : 6)
03.10.2020 10:30 Mistrovské utkání 4 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora SOKOL Úvaly "A" 9 : 38 (3 : 18)
03.10.2020 11:00 Mistrovské utkání 4 SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" AŠ Mladá Boleslav 31 : 12 (15 : 4)
03.10.2020 11:30 Mistrovské utkání 4 HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník LIONS Hostivice 8 : 30 (5 : 13)
03.10.2020 12:00 Mistrovské utkání 4 LIONS Hostivice LIONS Hostivice LIONS Hostivice SOKOL Bělá pod Bezdězem 26 : 18 (11 : 6)
03.10.2020 12:30 Mistrovské utkání 4 SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" JISKRA Zruč nad Sázavou 18 : 41 (10 : 24)
10.10.2020 08:30 Mistrovské utkání 5 AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav SOKOL Kostelec nad Labem 9 : 14 (5 : 5)
10.10.2020 09:00 Mistrovské utkání 5 SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem AŠ Mladá Boleslav 24 : 12 (12 : 7)
10.10.2020 09:30 Mistrovské utkání 5 SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram SOKOL Bělá pod Bezdězem 17 : 27 (6 : 17)
10.10.2020 11:30 Mistrovské utkání 5 JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou HC Kolín 20 : 11 (15 : 5)
10.10.2020 12:00 Mistrovské utkání 5 HC Kolín HC Kolín HC Kolín LIONS Hostivice 11 : 34 (4 : 19)
10.10.2020 12:30 Mistrovské utkání 5 LIONS Hostivice LIONS Hostivice LIONS Hostivice JISKRA Zruč nad Sázavou 26 : 22 (13 : 14)
11.10.2020 13:00 Mistrovské utkání 5 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora SOKOL Úvaly "B" 28 : 28 (10 : 14)
11.10.2020 14:00 Mistrovské utkání 5 SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" HÁZENÁ Mělník -
11.10.2020 15:00 Mistrovské utkání 5 HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník TJ SPARTA Kutná Hora -
17.10.2020 08:30 Mistrovské utkání 6 SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem SOKOL Bělá pod Bezdězem HC Kolín -
17.10.2020 10:00 Mistrovské utkání 6 HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník HÁZENÁ Mělník JISKRA Zruč nad Sázavou -
17.10.2020 10:30 Mistrovské utkání 6 JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou JISKRA Zruč nad Sázavou AŠ Mladá Boleslav -
17.10.2020 11:00 Mistrovské utkání 6 AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav AŠ Mladá Boleslav HÁZENÁ Mělník -
17.10.2020 11:30 Mistrovské utkání 6 SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram SPARTAK Příbram LIONS Hostivice -
17.10.2020 12:00 Mistrovské utkání 6 LIONS Hostivice LIONS Hostivice LIONS Hostivice SOKOL Úvaly "A" -
18.10.2020 12:30 Mistrovské utkání 6 SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Úvaly "B" SOKOL Kostelec nad Labem -
18.10.2020 13:00 Mistrovské utkání 6 SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "A" SOKOL Úvaly "B" -
31.12.2020 09:00 Mistrovské utkání 6 HC Kolín HC Kolín HC Kolín TJ SPARTA Kutná Hora -
31.12.2020 09:30 Mistrovské utkání 6 TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora TJ SPARTA Kutná Hora SOKOL Bělá pod Bezdězem -