02.09.2023 17:00
|
Pohárové utkání
|
1
|
TJ Kobylisy |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
31 : 33 (13 : 14)
|
10.09.2023 17:00
|
Pohárové utkání
|
2
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
20 : 20 (7 : 13)
|
17.09.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
1.HC Pardubice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
27 : 27 (13 : 15)
|
17.09.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
32 : 30 (17 : 16)
|
17.09.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
SOKOL Úvaly |
SOKOL Dolní Cerekev
|
39 : 21 (18 : 12)
|
18.09.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
33 : 22 (19 : 13)
|
18.09.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
24 : 31 (11 : 17)
|
23.09.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
SOKOL Dolní Cerekev |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
34 : 38 (21 : 19)
|
23.09.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
30 : 31 (11 : 13)
|
23.09.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
JISKRA Třeboň |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
21 : 21 (10 : 10)
|
24.09.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
1.HC Pardubice |
SOKOL Úvaly
|
25 : 21 (11 : 11)
|
24.09.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
27 : 21 (14 : 5)
|
30.09.2023 15:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
26 : 22 (13 : 12)
|
30.09.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
SOKOL Úvaly |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
38 : 32 (18 : 18)
|
30.09.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
JISKRA Třeboň |
SOKOL Dolní Cerekev
|
23 : 21 (14 : 9)
|
30.09.2023 19:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
22 : 36 (11 : 18)
|
01.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
1.HC Pardubice
|
29 : 22 (15 : 10)
|
07.10.2023 16:30
|
Mistrovské utkání
|
4
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
27 : 24 (14 : 12)
|
07.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
SOKOL Dolní Cerekev |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
30 : 37 (12 : 20)
|
07.10.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
SOKOL Úvaly |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
28 : 30 (14 : 20)
|
08.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
1.HC Pardubice |
JISKRA Třeboň
|
20 : 23 (11 : 11)
|
08.10.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
20 : 31 (11 : 16)
|
14.10.2023 16:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
1.HC Pardubice
|
48 : 33 (20 : 16)
|
14.10.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
JISKRA Třeboň |
SOKOL Úvaly
|
29 : 20 (14 : 10)
|
15.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
34 : 24 (12 : 14)
|
15.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
SOKOL Dolní Cerekev
|
43 : 19 (24 : 9)
|
15.10.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
22 : 25 (10 : 10)
|
21.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
SOKOL Dolní Cerekev |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
26 : 28 (6 : 11)
|
21.10.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
SOKOL Úvaly |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
30 : 24 (12 : 10)
|
21.10.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
JISKRA Třeboň |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
27 : 30 (10 : 16)
|
21.10.2023 19:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
32 : 22 (15 : 10)
|
22.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
1.HC Pardubice |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
23 : 27 (12 : 18)
|
28.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
SOKOL Dolní Cerekev
|
32 : 21 (14 : 8)
|
28.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
SOKOL Úvaly
|
30 : 26 (14 : 15)
|
28.10.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
JISKRA Třeboň |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
38 : 24 (18 : 12)
|
28.10.2023 19:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
37 : 37 (18 : 15)
|
28.10.2023 19:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
1.HC Pardubice
|
23 : 21 (13 : 9)
|
11.11.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
SOKOL Úvaly |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
24 : 19 (12 : 9)
|
11.11.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
JISKRA Třeboň |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
31 : 25 (13 : 14)
|
12.11.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
25 : 33 (14 : 16)
|
12.11.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
1.HC Pardubice |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
28 : 28 (15 : 16)
|
12.11.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
23 : 35 (14 : 19)
|
17.11.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
JISKRA Třeboň |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
26 : 22 (12 : 13)
|
18.11.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
SOKOL Úvaly
|
28 : 22 (14 : 12)
|
18.11.2023 19:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
40 : 31 (21 : 12)
|
18.11.2023 19:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
SOKOL Dolní Cerekev
|
34 : 27 (17 : 10)
|
19.11.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
22 : 22 (12 : 11)
|
25.11.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
29 : 30 (15 : 15)
|
25.11.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
SOKOL Dolní Cerekev
|
24 : 31 (12 : 15)
|
25.11.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
JISKRA Třeboň |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
28 : 20 (11 : 12)
|
26.11.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
1.HC Pardubice |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
25 : 28 (16 : 14)
|
26.11.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
30 : 33 (18 : 14)
|
02.12.2023 16:30
|
Mistrovské utkání
|
11
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
SOKOL Úvaly
|
35 : 21 (15 : 9)
|
02.12.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
SOKOL Dolní Cerekev |
1.HC Pardubice
|
39 : 25 (19 : 16)
|
02.12.2023 18:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
JISKRA Třeboň |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
26 : 27 (15 : 15)
|
03.12.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
35 : 25 (17 : 11)
|
03.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
10 : 0 ( : )
|
10.02.2024 16:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
23 : 28 (10 : 13)
|
10.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
24 : 26 (12 : 14)
|
10.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
SOKOL Dolní Cerekev |
SOKOL Úvaly
|
30 : 37 (14 : 17)
|
10.02.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
1.HC Pardubice
|
34 : 30 (14 : 16)
|
10.02.2024 19:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
39 : 23 (19 : 12)
|
17.02.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
SOKOL Úvaly |
1.HC Pardubice
|
37 : 24 ( : )
|
17.02.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
JISKRA Třeboň
|
26 : 18 (12 : 10)
|
18.02.2024 16:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
33 : 27 (14 : 16)
|
18.02.2024 16:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
24 : 31 (12 : 15)
|
18.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
SOKOL Dolní Cerekev
|
33 : 26 (15 : 13)
|
24.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
SOKOL Úvaly
|
27 : 27 (15 : 15)
|
24.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
SOKOL Dolní Cerekev |
JISKRA Třeboň
|
28 : 25 (14 : 14)
|
24.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
21 : 23 (10 : 13)
|
24.02.2024 19:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
31 : 31 (14 : 15)
|
25.02.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
1.HC Pardubice |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
25 : 34 (9 : 19)
|
02.03.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
15
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
SOKOL Dolní Cerekev
|
35 : 31 (21 : 17)
|
02.03.2024 18:30
|
Mistrovské utkání
|
15
|
JISKRA Třeboň |
1.HC Pardubice
|
38 : 17 (16 : 9)
|
03.03.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
15
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
28 : 25 (11 : 13)
|
03.03.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
15
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
SOKOL Úvaly
|
29 : 22 (16 : 8)
|
09.03.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
SOKOL Dolní Cerekev |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
35 : 28 (18 : 12)
|
09.03.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
SOKOL Úvaly |
JISKRA Třeboň
|
24 : 24 (9 : 15)
|
09.03.2024 19:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
34 : 21 (16 : 12)
|
09.03.2024 19:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
32 : 31 (16 : 18)
|
10.03.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
1.HC Pardubice |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
30 : 29 (14 : 13)
|
23.03.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
JISKRA Třeboň
|
25 : 26 (15 : 12)
|
23.03.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
26 : 28 (12 : 14)
|
23.03.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
SOKOL Úvaly
|
28 : 29 (15 : 12)
|
24.03.2024 11:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
1.HC Pardubice
|
45 : 22 (22 : 12)
|
24.03.2024 15:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
SOKOL Dolní Cerekev
|
33 : 27 (15 : 11)
|
06.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
SOKOL Dolní Cerekev |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
33 : 30 (15 : 15)
|
06.04.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
SOKOL Úvaly |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
26 : 31 (12 : 15)
|
06.04.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
JISKRA Třeboň
|
30 : 38 (19 : 20)
|
07.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
1.HC Pardubice |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
22 : 27 (13 : 11)
|
07.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
30 : 32 (18 : 9)
|
12.04.2024 19:30
|
Mistrovské utkání
|
15
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
32 : 16 (17 : 8)
|
13.04.2024 16:30
|
Mistrovské utkání
|
19
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
44 : 25 (22 : 13)
|
13.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
1.HC Pardubice
|
46 : 24 (26 : 12)
|
13.04.2024 19:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
JISKRA Třeboň
|
29 : 25 (13 : 12)
|
14.04.2024 11:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
32 : 23 (16 : 11)
|
14.04.2024 15:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
SOKOL Úvaly
|
28 : 29 (15 : 15)
|
20.04.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
20
|
SOKOL Dolní Cerekev |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
29 : 35 (13 : 21)
|
20.04.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
20
|
SOKOL Úvaly |
LOKOMOTIVA České Budějovice
|
25 : 32 (10 : 17)
|
21.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
20
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
JISKRA Třeboň
|
24 : 26 (12 : 12)
|
21.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
20
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
33 : 25 (19 : 9)
|
21.04.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
20
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
29 : 35 (14 : 13)
|
27.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
21
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
-
|
27.04.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
21
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
JISKRA Třeboň
|
-
|
27.04.2024 19:00
|
Mistrovské utkání
|
21
|
SOKOL Nové Veselí "B" |
1.HC Pardubice
|
-
|
28.04.2024 16:00
|
Mistrovské utkání
|
21
|
SOKOL Dolní Cerekev |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
28.04.2024 16:00
|
Mistrovské utkání
|
21
|
TALENT Škoda JS Plzeň |
HBC Strakonice 1921 "B"
|
-
|
04.05.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
22
|
HBC Strakonice 1921 "B" |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
-
|
04.05.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
22
|
SOKOL Úvaly |
SOKOL Nové Veselí "B"
|
-
|
04.05.2024 18:00
|
Mistrovské utkání
|
22
|
LOKOMOTIVA České Budějovice |
JISKRA Třeboň
|
-
|
05.05.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
22
|
1.HC Pardubice |
SOKOL Dolní Cerekev
|
-
|
05.05.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
22
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
TALENT Škoda JS Plzeň
|
-
|