16.09.2023 12:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
HBC Strakonice 1921 |
LIONS Hostivice
|
26 : 29 (12 : 14)
|
16.09.2023 16:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
JISKRA Třeboň "B" |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
24 : 38 (10 : 19)
|
17.09.2023 11:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
31 : 22 (18 : 9)
|
17.09.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
HÁZENÁ Rokycany
|
26 : 32 (15 : 15)
|
17.09.2023 15:00
|
Mistrovské utkání
|
1
|
1.HC Pardubice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
37 : 15 (19 : 10)
|
23.09.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
HÁZENÁ Rokycany |
JISKRA Třeboň "B"
|
36 : 32 (17 : 16)
|
24.09.2023 09:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
HBC Strakonice 1921
|
19 : 29 (6 : 16)
|
24.09.2023 12:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
LIONS Hostivice |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
34 : 32 (14 : 16)
|
24.09.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
1.HC Pardubice |
SOKOL Úvaly
|
39 : 33 (21 : 17)
|
24.09.2023 15:00
|
Mistrovské utkání
|
2
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
20 : 36 (11 : 18)
|
30.09.2023 12:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
HBC Strakonice 1921 |
HÁZENÁ Rokycany
|
34 : 25 (17 : 13)
|
30.09.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
LIONS Hostivice
|
26 : 33 (9 : 17)
|
30.09.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
SOKOL Úvaly |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
35 : 28 (20 : 13)
|
01.10.2023 10:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
35 : 30 (13 : 13)
|
01.10.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
1.HC Pardubice
|
27 : 33 (13 : 14)
|
07.10.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
SOKOL Úvaly |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
24 : 18 (12 : 7)
|
08.10.2023 09:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
34 : 32 (18 : 15)
|
08.10.2023 12:30
|
Mistrovské utkání
|
4
|
HÁZENÁ Rokycany |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
36 : 36 (19 : 20)
|
08.10.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
1.HC Pardubice |
JISKRA Třeboň "B"
|
34 : 26 (19 : 16)
|
08.10.2023 16:00
|
Mistrovské utkání
|
4
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
LIONS Hostivice
|
20 : 40 (10 : 18)
|
14.10.2023 12:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
JISKRA Třeboň "B" |
SOKOL Úvaly
|
19 : 28 (9 : 14)
|
14.10.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
HBC Strakonice 1921 |
1.HC Pardubice
|
38 : 30 (19 : 10)
|
15.10.2023 12:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
LIONS Hostivice |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
39 : 28 (17 : 11)
|
15.10.2023 15:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
28 : 13 (13 : 4)
|
15.10.2023 16:00
|
Mistrovské utkání
|
5
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
HÁZENÁ Rokycany
|
33 : 43 (19 : 22)
|
21.10.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
HÁZENÁ Rokycany |
LIONS Hostivice
|
31 : 37 (15 : 23)
|
21.10.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
SOKOL Úvaly |
HBC Strakonice 1921
|
29 : 32 (13 : 14)
|
21.10.2023 16:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
JISKRA Třeboň "B" |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
31 : 26 (17 : 17)
|
22.10.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
1.HC Pardubice |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
32 : 35 (18 : 14)
|
22.10.2023 16:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
18 : 32 (7 : 11)
|
28.10.2023 10:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
HBC Strakonice 1921 |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
28 : 23 (15 : 9)
|
28.10.2023 11:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
SOKOL Úvaly
|
38 : 29 (20 : 17)
|
28.10.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
JISKRA Třeboň "B" |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
39 : 24 (20 : 18)
|
28.10.2023 17:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
1.HC Pardubice
|
28 : 32 (9 : 13)
|
29.10.2023 09:00
|
Mistrovské utkání
|
7
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
HÁZENÁ Rokycany
|
34 : 24 (18 : 7)
|
11.11.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
JISKRA Třeboň "B" |
HBC Strakonice 1921
|
29 : 32 (13 : 18)
|
11.11.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
SOKOL Úvaly |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
33 : 32 (16 : 16)
|
12.11.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
19 : 35 (7 : 17)
|
12.11.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
1.HC Pardubice |
LIONS Hostivice
|
26 : 28 (11 : 14)
|
12.11.2023 15:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
HÁZENÁ Rokycany
|
29 : 36 (13 : 15)
|
17.11.2023 16:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
JISKRA Třeboň "B" |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
21 : 32 (13 : 16)
|
18.11.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
HBC Strakonice 1921 |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
41 : 16 (19 : 8)
|
19.11.2023 09:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
1.HC Pardubice
|
31 : 34 (15 : 16)
|
19.11.2023 11:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
33 : 31 (20 : 15)
|
19.11.2023 12:00
|
Mistrovské utkání
|
9
|
LIONS Hostivice |
SOKOL Úvaly
|
37 : 28 (18 : 14)
|
25.11.2023 12:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
HBC Strakonice 1921 |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
26 : 28 (11 : 13)
|
25.11.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
SOKOL Úvaly |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
30 : 25 (15 : 11)
|
25.11.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
JISKRA Třeboň "B" |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
27 : 32 (13 : 14)
|
26.11.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
LIONS Hostivice
|
27 : 41 (12 : 21)
|
26.11.2023 13:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
1.HC Pardubice |
HÁZENÁ Rokycany
|
44 : 36 (20 : 20)
|
02.12.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
JISKRA Třeboň "B" |
LIONS Hostivice
|
-
|
02.12.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
HÁZENÁ Rokycany |
SOKOL Úvaly
|
33 : 29 (18 : 16)
|
03.12.2023 09:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
27 : 25 (12 : 13)
|
03.12.2023 14:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
HBC Strakonice 1921
|
29 : 25 (13 : 15)
|
03.12.2023 15:00
|
Mistrovské utkání
|
11
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
58 : 19 (31 : 12)
|
10.02.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
HÁZENÁ Rokycany |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
26 : 24 (9 : 13)
|
10.02.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
30 : 30 (18 : 16)
|
10.02.2024 16:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
1.HC Pardubice
|
21 : 40 (8 : 21)
|
11.02.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
JISKRA Třeboň "B"
|
21 : 21 (11 : 12)
|
11.02.2024 12:00
|
Mistrovské utkání
|
12
|
LIONS Hostivice |
HBC Strakonice 1921
|
25 : 27 (13 : 14)
|
17.02.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
SOKOL Úvaly |
1.HC Pardubice
|
31 : 30 (13 : 14)
|
17.02.2024 15:30
|
Mistrovské utkání
|
13
|
JISKRA Třeboň "B" |
HÁZENÁ Rokycany
|
23 : 25 (12 : 15)
|
17.02.2024 19:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
HBC Strakonice 1921 |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
37 : 33 (22 : 14)
|
18.02.2024 10:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
LIONS Hostivice
|
30 : 38 (12 : 16)
|
18.02.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
13
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
39 : 26 (16 : 12)
|
24.02.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
HÁZENÁ Rokycany |
HBC Strakonice 1921
|
22 : 24 (10 : 9)
|
24.02.2024 15:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
SOKOL Úvaly
|
19 : 31 (10 : 17)
|
25.02.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
26 : 32 (12 : 15)
|
25.02.2024 12:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
LIONS Hostivice |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
41 : 24 (16 : 11)
|
25.02.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
14
|
1.HC Pardubice |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
26 : 28 (14 : 14)
|
02.03.2024 14:30
|
Mistrovské utkání
|
15
|
JISKRA Třeboň "B" |
1.HC Pardubice
|
25 : 31 (13 : 14)
|
03.03.2024 12:00
|
Mistrovské utkání
|
15
|
LIONS Hostivice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
37 : 18 (21 : 9)
|
03.03.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
15
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
SOKOL Úvaly
|
27 : 32 (12 : 16)
|
03.03.2024 15:00
|
Mistrovské utkání
|
15
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
HÁZENÁ Rokycany
|
38 : 20 (18 : 9)
|
09.03.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
HÁZENÁ Rokycany |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
27 : 32 (11 : 15)
|
09.03.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
SOKOL Úvaly |
JISKRA Třeboň "B"
|
34 : 25 (18 : 12)
|
09.03.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
26 : 40 (11 : 19)
|
10.03.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
LIONS Hostivice
|
30 : 40 (11 : 19)
|
10.03.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
16
|
1.HC Pardubice |
HBC Strakonice 1921
|
23 : 21 (13 : 11)
|
16.03.2024 15:00
|
Mistrovské utkání
|
15
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
-
|
23.03.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
JISKRA Třeboň "B"
|
-
|
23.03.2024 15:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
HBC Strakonice 1921 |
SOKOL Úvaly
|
-
|
24.03.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
24.03.2024 12:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
LIONS Hostivice |
HÁZENÁ Rokycany
|
-
|
24.03.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
17
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
1.HC Pardubice
|
-
|
06.04.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
HÁZENÁ Rokycany |
SPARTAK MAS Sezimovo Ústí
|
-
|
06.04.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
SOKOL Úvaly |
TALENT Škoda JS Plzeň B
|
-
|
06.04.2024 16:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
JISKRA Třeboň "B"
|
-
|
07.04.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
LOKOMOTIVA Vršovice |
HBC Strakonice 1921
|
-
|
07.04.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
18
|
1.HC Pardubice |
JISKRA Havlíčkův Brod
|
-
|
13.04.2024 14:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
HÁZENÁ Rokycany |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
13.04.2024 17:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
HBC Strakonice 1921 |
JISKRA Třeboň "B"
|
-
|
14.04.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
TALENT Škoda JS Plzeň B |
LOKOMOTIVA Vršovice
|
-
|
14.04.2024 12:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
LIONS Hostivice |
1.HC Pardubice
|
-
|
14.04.2024 13:00
|
Mistrovské utkání
|
19
|
JISKRA Havlíčkův Brod |
SOKOL Úvaly
|
-
|