17.09.2023 09:55
|
Mistrovské utkání
|
1
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
17 : 22 (9 : 8)
|
17.09.2023 12:40
|
Mistrovské utkání
|
1
|
SPARTAK Příbram |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
15 : 23 (10 : 12)
|
17.09.2023 14:30
|
Mistrovské utkání
|
1
|
HÁZENÁ Poděbrady |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
14 : 31 (7 : 15)
|
30.09.2023 12:40
|
Mistrovský turnaj
|
2
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem (pořadatel turnaje) |
-
|
30.09.2023 12:40
|
Mistrovské utkání
|
2
|
HÁZENÁ Mělník |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
11 : 19 (8 : 10)
|
30.09.2023 14:30
|
Mistrovské utkání
|
2
|
LIONS Hostivice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
11 : 25 (7 : 14)
|
21.10.2023 09:00
|
Mistrovský turnaj
|
3
|
TJ SPARTA Kutná Hora (pořadatel turnaje) |
-
|
21.10.2023 09:00
|
Mistrovské utkání
|
3
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
LIONS Hostivice
|
20 : 9 (9 : 5)
|
21.10.2023 10:30
|
Mistrovské utkání
|
3
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
HÁZENÁ Mělník
|
22 : 14 (11 : 5)
|
04.11.2023 09:00
|
Mistrovský turnaj
|
5
|
SPARTAK Příbram (pořadatel turnaje) |
-
|
04.11.2023 09:55
|
Mistrovské utkání
|
4
|
HÁZENÁ Poděbrady |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
12 : 24 (3 : 9)
|
04.11.2023 11:45
|
Mistrovské utkání
|
4
|
SPARTAK Příbram |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
26 : 14 (11 : 7)
|
04.11.2023 14:30
|
Mistrovské utkání
|
4
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
21 : 16 (7 : 11)
|
26.11.2023 08:55
|
Mistrovské utkání
|
5
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
21 : 19 (13 : 11)
|
26.11.2023 09:00
|
Mistrovský turnaj
|
6
|
HÁZENÁ Mělník (pořadatel turnaje) |
-
|
26.11.2023 11:40
|
Mistrovské utkání
|
5
|
SPARTAK Příbram |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
24 : 19 (12 : 8)
|
26.11.2023 13:30
|
Mistrovské utkání
|
5
|
HÁZENÁ Poděbrady |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
12 : 35 (7 : 20)
|
10.12.2023 09:00
|
Mistrovský turnaj
|
6
|
LIONS Hostivice (pořadatel turnaje) |
-
|
10.12.2023 09:00
|
Mistrovské utkání
|
6
|
LIONS Hostivice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
14 : 19 (8 : 10)
|
10.12.2023 10:50
|
Mistrovské utkání
|
6
|
HÁZENÁ Mělník |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
8 : 19 (4 : 6)
|
16.03.2024 09:00
|
Mistrovský turnaj
|
6
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem (pořadatel turnaje) |
-
|
16.03.2024 13:35
|
Mistrovské utkání
|
7
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
17 : 23 (13 : 11)
|
16.03.2024 15:25
|
Mistrovské utkání
|
7
|
SPARTAK Příbram |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
20 : 25 (11 : 11)
|
06.04.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
8
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
HÁZENÁ Poděbrady
|
-
|
06.04.2024 11:45
|
Mistrovské utkání
|
8
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
LIONS Hostivice
|
-
|
06.04.2024 14:30
|
Mistrovské utkání
|
8
|
TJ SPARTA Kutná Hora |
HÁZENÁ Mělník
|
-
|
20.04.2024 09:55
|
Mistrovské utkání
|
9
|
HÁZENÁ Mělník |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
20.04.2024 12:40
|
Mistrovské utkání
|
9
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
20.04.2024 14:30
|
Mistrovské utkání
|
9
|
SPARTAK Příbram |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
05.05.2024 09:00
|
Mistrovské utkání
|
10
|
HÁZENÁ Poděbrady |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
05.05.2024 10:50
|
Mistrovské utkání
|
10
|
LIONS Hostivice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
18.05.2024 12:40
|
Mistrovské utkání
|
11
|
SPARTAK Příbram |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
18.05.2024 14:30
|
Mistrovské utkání
|
11
|
SOKOL Bělá pod Bezdězem |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
25.05.2024 08:55
|
Mistrovské utkání
|
12
|
LIONS Hostivice |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
25.05.2024 10:45
|
Mistrovské utkání
|
12
|
HÁZENÁ Mělník |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|
25.05.2024 12:35
|
Mistrovské utkání
|
12
|
HÁZENÁ Poděbrady |
TJ SPARTA Kutná Hora
|
-
|