2.kolo SL minižáků - mistrovský turnaj v Úvalech.

V neděli se dva naše týmy minižáků zúčastnily druhého podzimního mistrovského turnaje v Úvalech a mezi osmičkou účastníků se zde rozhodně neztratily ..........


V neděli 3.října proběhl ve sportovní hale v Úvalech 2.podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy minižáků sezóny 2021-22. A mezi osmičkou účastníků zde byly také dva týmy SPARTY Kutná Hora.

V této druhé nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají střídavě samostatné turnaje. A v každém z 5 podzimních kol střídavě u 2 oddílů. Své týmy přihlásilo do soutěže 10 středočeských oddílů - AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Poděbrady, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem , SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora a východočeský TJ Turnov.

Hraje se vždy na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1. A opět bez ukazatelů skóre, výsledků a tabulek. Nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje, na závěr obdrží všichni účastníci drobné ceny / tašku sladkostí atp. /.

Nedělního turnaje v Úvalech se zúčastnilo 8 týmů – domácí SOKOL Úvaly 1+2, HC Kolín, HÁZENÁ Poděbrady, SOKOL Kostelec 1+2 a SPARTA Kutná Hora 1+2. Hrálo se na dvou hřištích, systémem každý s každým, hrací doba byla 1 x 10 minut.

Trenéři SPARTY opět vše podstatné zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavy a branky hráčů obou dvou týmů kutnohorských minižáků v dalším mistrovském turnaji.

V „jedničce“ se střelecky nejvíce prosazoval Ondra Lebeda, autor 24 branek. Ve „dvojce“ byl nejlepším střelcem Štěpán Holinka, autor 32 branek. Navíc ho výrazně doplňovala trojice Petr Funda, Tobiáš Stibůrek a Leo Olyšar. Velkou pochvalu však zaslouží i všichni ostatní, kteří v nedělním mistrovském turnaji v Úvalech nastoupili.

 

Sestava a branky minižáků SPARTY 1 v turnaji celkem:

Lebeda Ondřej 24, Kaucner Václav 4, Maxa Vojtěch 4, Krčmář Ludvík 3, Kaucner Jakub 2 a Tuhý Vít 2.