2.kolo Středočeské ligy minižactva - turnaj v Poděbradech.

V sobotu dva naše týmy minižáků poměřily svou výkonnost na dalším podzimním mistrovském turnaji v Poděbradech a v konkurenci osmi týmů se v něm rozhodně neztratily ...............


V neděli 4.října proběhl v městské sportovní hale v Poděbradech druhý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY minižactva sezóny 2020-21 za účasti osmi týmů ……….


V této druhé nejmladší házenkářské věkové kategorii se hrají střídavě samostatné turnaje. A v každém z 5 podzimních kol střídavě u 2 oddílů. Své týmy přihlásilo do soutěže 12 středočeských oddílů - AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, , HÁZENÁ Poděbrady, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Neratovice JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem , SOKOL Úvaly, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora A, SPARTA Kutná Hora B a východočeský TJ Turnov.


Hraje se vždy na dvou zmenšených hřištích miniházená systémem 4+1. A opět podle upravených pravidel – zápasy se hrají bez ukazatelů skóre, nezapočítávají se branky, nedělá se průběžná ani konečná tabulka a nevyhlašuje se vítěz utkání ani turnaje.

Nedělního turnaje v Poděbradech se zúčastnilo 8 týmů – domácí HÁZENÁ Poděbrady 1 + 2, AŠ Mladá Boleslav, SOKOL Bělá pod Bezdězem 1 + 2, SOKOL Úvaly a SPARTA Kutná Hora 1 + 2. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 1 x 10 minut. Každý tým tedy čekala pořádná porce 7 utkání.