4.jarní kolo SL minižáků 6+1 - mistrovský turnaj ve Zruči nad Sázavou.

Dnes proběhl na venkovním hřišti ve Zruči nad Sázavou jeden z dvojice mistrovských turnajů 4.kola SL minižáků 6+1 a náš tým zde postupně narazil na Úvaly B, Úvaly A a domácí Zruč ..........


V sobotu 21.května pokračovala čtvrtými mistrovskými turnaji samostatná jarní část Středočeské ligy minižáků 6+1. Do té v zimní přestávce přihlásilo své týmy 8 středočeských oddílů – HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly a SPARTA Kutná Hora. Soutěž probíhá turnajově, v každém z 5-ti kol je konají 2 turnaje po 4 týmech. Hraje klasická velká házená, systémem  každý s každým a hrací doba je 2 x 10 minut. A i tato soutěž se hraje bez ukazatelů skóre, bez počítání branek, výsledků a tabulek.

Pořadateli turnajů 4.jarního kola byly týmy JISKRA Zruč nad Sázavou a SOKOL Bělá pod Bezdězem.

Tým minižáků SPARTY Kutná Hora odehrál čtvrtý jarní turnaj na venkovním hřišti v Topolové ulici ve Zruči nad Sázavou, kde měl mít postupně za soupeře týmy – LIONS Hostivice, SOKOL Úvaly A a domácí JISKRU Zruč nad Sázavou. Hostivice ale svou účast v turnaji odřekly a tak je nahradil tým SOKOLA Úvaly B.

Trenér SPARTY Alois Salák ml. vše podstatné ze všech tří utkání zaznamenával a tak máme k dispozici sestavu i střelce branek minižáků SPARTY v sobotním zručském mistrovském turnaji.

Brankově se tentokrát nejvíce prosazoval Štěpán Holinka, do střelecké listiny se však dokázalo zapsat hned osm z desetičlenného kádru kutnohorského kolektivu, který v sobotním mistrovském turnaji nastoupil. A za předvedené výkony zaslouží všichni velkou pochvalu.