OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

I ve třetím jarním mistrovském turnaji OP, který dnes proběhl v Mladé Boleslavi, slavil vítězství náš tým minižáků, přípravka skončila tentokrát pátá .............

V neděli 23.května se ve sportovní hale AŠ v Mladé Boleslavi konal již třetí jarní turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek v miniházené 4+1.

V jednotlivých kategoriích startovalo opět po 6 týmech – z Bělé p.B., Kutné Hory, Mělníka, Mladé Boleslavi, Úval a Zruče n/Sázavou. Hrálo se systémem 4+1, každý s každým 2x10 minut.

Fotografie z turnaje

Svou výbornou jarní formu opět potvrdil tým minižáků SPARTY Kutná Hora, který i ve třetím jarním turnaji dokázal zvítězit. Tentokrát pět utkání – pět vítězství a průběžné 1.místo v tabulce soutěže. Největšími oporami byli opět brankář Kotěšovec a v poli Bandi Procházkou, kteří nastříleli valnou většinu branek !!!

Týmu přípravky se tentokrát dařilo méně, z 5 utkání 1x zvítězil 1x remizoval a 3x odešel poražen a v tomto turnaji obsadil celkové 5.místo. V průběžné tabulce soutěže je nadále na výborném 2.místě za jasně vedoucí JISKROU Zruč n/Sázavou.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br - 3/ - Bandi 38, Procházka 33, Horák 4, Horáková 4, Ginter a Matoušek. Trenér: Salák Josef.

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Men 12, Krátký 9, Flachs J. 4, Flachs T. 4, Pavlík 2, Fojta 1 a Šnajdrová. Trenér: Salák Alois ml.

Čtvrtý jarní turnaj v této věkové kategorii se koná v sobotu 29.května na venkovním hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově v Kutné Hoře.

Opět se zde představí po 6 týmech v každé kategorii – minižáků a přípravek. Bude se hrát na 2 hřištích – hrací čas 2x10 minut.

Maraton 30 zápasů začíná v 8,30 hodin a předpokládaný konec bude okolo 15,30 hodin.