OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

Na výbornou si vedly naše týmy nejmladších na dalším turnaji OP včera ve Zruči nad Sázavou - minižáci zde zvítězili a přípravka skončila druhá ...............

V sobotu 5.června se ve Zruči nad Sázavou konal již pátý jarní turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek v miniházené 4+1.

V jednotlivých kategoriích startovalo tentokrát pouze po 5 týmech – z Bělé p.B., Kutné Hory, Mělníka, Úval a Zruče n/S. v kategorii minižáků a Kutné Hory, Ml.Boleslavi, St.Kolína, Úval a Zruče n/S. v kategorii přípravek. Hrálo se systémem 4+1, každý s každým 2x10 minut.

Minižákům SPARTY Kutná Hora se opět dařilo na „jedničku“, ve všech 4 utkáních zvítězili a i popáté slavili na jaře turnajové vítězství. Spolehlivě tentokrát zachytal brankář Matoušek a v poli se o většinu branek postarala trojice Bandi,.Kotěšovec a S.Tourvieille. A to ještě týmu chyběl jeho nejlepší střelec Procházka, který se zranil minulý týden v domácím turnaji. Tým minižáků SPARTY je i nadále bezkonkurenčně na 1.místě v celkové tabulce soutěže.

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Matoušek /br/ - Bandi 30, Tourvieille S. 12, Kotěšovec 11, Horák 1, Horáková 1, Ginter 1, Flachs T. 1, Tourvieille E. 1, Gavlasová a Gregor. Trenér: Salák Josef – Šnajdr Vít.

Týmu přípravky se tentokrát také dařilo, ze 4 utkání 3x zvítězil a prohráli pouze s vítězem – SOKOLEM Úvaly. V tomto turnaji obsadil tým nejmladších kutnohorských házenkářů výborné 2.místo. V průběžné tabulce soutěže je přípravka SPARTY na celkovém  3.místě.

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Flachs T. /br/ - Men 16, Tourvieille E. 13, Krátký 8, Jeníček 5, Flachs J. 2, Ginter 1, Mommers 1, Gabriš, Fojta, Šnajdrová a Valeš. Trenér: Salák Alois ml. – Šnajdr Vít.

Poslední - šestý jarní turnaj v této věkové kategorii se koná v neděli 13.června na venkovním hřišti SOKOLA Úvaly.