OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

Včera skončila jarní část OP minižáků a přípravek závěrečným turnajem v Úvalech a našim třem týmům se zde dařilo na "podtrženou jedničku" ..........

V neděli 13.června se v Úvalech uskutečnil poslední - šestý jarní turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek v miniházené 4+1.

V jednotlivých kategoriích startoval tentokrát nestejný počet týmů -  v kategorii minižáků pouze 4 týmy – po jednom z Bělé p.B., Kutné Hory a dva z Úval. V kategorii přípravek startovalo tentokrát 7 týmů – po dvou z Kutné Hory a pořádajících Úval a po jednom z Bělé p.B., Mělníka a Ml.Boleslavi. Hrálo se systémem 4+1, každý s každým 2x10 minut.

Minižákům SPARTY Kutná Hora se opět dařilo na „výbornou“, ve všech 3 utkáních ve skupině zvítězili a potom i v nadstavbovém finálovém utkání. Spolehlivě opět zachytala dvojice brankářů Kotěšovec - Matoušek a v poli se o většinu branek postarala dvojice Procházka a Bandi.

Pošesté tak minižáci slavili na jaře turnajové vítězství a bezkonkurenčně obsadili 1.místo v celkové tabulce soutěže. Vždyť na jaře odehrál tento tým 28 turnajových utkání s bilancí – 27 vítězství a 1 remíza !!!

Velkou pochvalu za výborné jarní výsledky zaslouží celý kolektiv minižáků SPARTY Kutná Hora !!!

Sestava a branky minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br-5/, Matoušek /br/ - Procházka 26, Bandi 20, Horáková K. 2, Ginter 1, Horák a Gregor. Trenér: Salák Alois st.

…………………………………………………………………………………………………………………….

Z důvodů velkého počtu hráčů postavil náš oddíl tentokrát do závěrečného jarního turnaje OP dva týmy přípravky a oběma se dařilo také na „jedničku“ – „áčko“ skončilo o bod na 3.místě a „béčko“ dokonce v turnaji zvítězilo !!! V celkové tabulce středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU skončila přípravka SPARTY na výborném  2.místě.

Sestava a branky přípravky SPARTY „A“ v turnaji celkem:

Flachs T. /br-1/ - Men 20, Krátký 11, Horák 4, Mommers 3, Gregor a Šimůnková. Trenér: Horák Václav.

Sestava a branky přípravky SPARTY „B“ v turnaji celkem:

Tourvieille E. 23, Jeníček 11, Ginter 10, Horáková M. 4, Flachs J. 3 a Šnajdrová. Trenér: Salák Josef.

Na snímku celá „výprava“ nejmladších házenkářů SPARTY na posledním mistrovském turnaji v Úvalech.