OBLASTNÍ PŘEBOR minižáků a přípravek.

Náš oddíl dnes uspořádal druhý podzimní mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek, v domácím prostředí se však našim týmům příliš nedařilo ..........

Dnes - v úterý 28.září se v Kutné Hoře konal druhý podzimní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek. Původně se mělo hrát na venkovním hřišti, z důvodů dlouhotrvajících dešťů a chladu se nakonec turnaj odehrál ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici.

V této věkové kategorii se hraje střídavě vždy u každého ze šesti přihlášených oddílů a každá kategorie má vždy samostatný turnaj. Hraje se miniházená systémem 4+1.

Do druhého podzimního turnaje se přihlásilo 6 družstev minižáků / po jednom z Bělé p.B., Mělníka, Úval, Zruče n/S. a dvě družstva přihlásila domácí Kutná Hora /, ale pouze 3 družstva přípravek / z Bělé p.B., Kutné Hory a Zruče n/S. /. Omluvil se tentokrát tým minižáků AŠ Mladá Boleslav.

Kategorii minižáků  vyhrál tým z Bělé pod Bezdězem, který v turnaji ztratil jediný bod / remízou s domácím „A“ týmem /, kategorii přípravek opět bez ztráty bodu Zruč nad Sázavou.

Minižákům SPARTY se tentokrát v domácím prostředí příliš nedařilo, „A“ tým obsadil se ziskem 5 bodů 4.místo a „B“ tým skončil se ziskem 2 bodů na 5.místě.

Tým přípravky prohrál obě utkání se Zručí i Bělou / hrálo se dvoukolově / a obsadil 3.místo.

Sestava a branky „A“ minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Flachs T. /br/ - Procházka 56, Men 13, Jeníček 12, Horáková M. 4 a Loudová 4. Trenér: Salák Alois.

Sestava a branky „B“ minižáků SPARTY v turnaji celkem:

Ginter /br1/, Horák 22, Škalda 20, Flachs J. 2, Neumanová 1 a Gregor. Trenér: Horák Václav.

Sestava a branky přípravky SPARTY v turnaji celkem:

Klouček 8, Fojta 4, Pavlík 3, Gabriš 1, Judytková, Kotlářová a Šnajdrová. Trenér: Salák Josef.

Třetí podzimní mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU minižáků a přípravek by se měl konat v sobotu  2.října 2010 od 9,00 hodin na venkovním hřišti házené v Úvalech. Uvidíme, zda to počasí vůbec umožní !!!