Zimní turnaj minižáků 6+1 v Kutné Hoře

Dnes - v sobotu 26.ledna 2008 - proběhl ve sportovní hale BIOS další z řady zimních přípravných mládežnických turnajů, tentokrát v kategorii minižáků.

Oddíl házené TJ SPARTA Kutná Hora uspořádal dnes – v sobotu 26.1.2008 - další zimní přípravný mládežnický turnaj, tentokrát v kategorii minižáků.

Ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici se představilo 5 týmů – HBC CONTINENTAL Jičín, HK Město Lovosice, KOVOFINIŠ Ledeč nad Sázavou, SKP Pardubice a pořadatelská SPARTA Kutná Hora.

Hrála se klasická házená 6+1, systémem každý s každým a hrací doba byla 2 x 12,5 minuty.

Vítězem turnaje se stal tým Ledče n/Sázavou, před Jičínem / při stejném bodovém zisku rozhodl výsledek vzájemného utkání /, Pardubicemi, Lovosicemi / také mezi těmito týmy rozhodl při rovnosti bodů vzájemný zápas / a SPARTOU Kutná Hora. Domácímu týmu se v turnaji výsledkově nedařilo, nezískal v něm ani bod. Přesto kolektiv trenéra Bielického odehrál některá vyrovnaná utkání - s celkovým vítězem prohrál pouze 4:9 a s druhým Jičínem po poločasovém vedení 9:5 o branku 14:15.

Sestava a branky v turnaji celkem:

HARTMAN Kryštof /br/ - SCHWARZ Jiří 16, VESELÝ Matěj 7, VOHLÍDKA Karel 7, ŽÁČKOVÁ Šárka 4, SCHWARZ Ondřej 1, VYČÍTAL Filip 1, KOTĚŠOVEC Václav, PAĎOUK Jan a VESELÝ Šimon.

Lovosice

V rámci slavnostního zakončení turnaje obdržela všechna zúčastněná družstva z rukou předsedy oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora ing. Jiřího Hájka věcné ceny a diplom. Stejně tak byli odměněni i nejlepší jednotlivci turnaje. Těmi byli vyhlášeni : brankář - Havlíček Ondřej / Lovosice /, hráč - Musil Václav / Jičín / a střelec – Čech Přemysl / Lovosice / - autor 18 branek. Věcnou cenou byli navíc odměněni / dle návrhu svých trenérů / i vybraní hráči jednotlivých týmů: Ledeč – Švecová Marie, Jičín – Bíšek Petr, Pardubice – Skalický Ondřej, Lovosice – Provinský Radek a Kutná Hora – Žáčková Šárka.

Velký dík od vedení turnaje patřil také dvojici rozhodčích / Bílý Josef a Prchal Vladimír / a partě zapisovatelů z týmu starších žáků za hladký průběh celého turnaje.