OBLASTNÍ PŘEBOR dorostenců.

Druhý podzimní turnaj se konal v sobotu 22.9. ve Zruči nad Sázavou.................

Druhý podzimní turnaj proběhl v sobotu 22.9. ve Zruči nad Sázavou za účasti 4 týmů – domácí JISKRY, SOKOLA Vršovice, našeho týmu / stejná trojice, jako před 14ti dny v Kutné Hoře / a SOKOLA Bělá. Volno měl tentokrát HC WENDY Mělník.

Náš tým dorostenců nastoupil v sobotním turnaji hodně oslaben - o Hovorku / jel hrát ve stejný den za muže / Polívku / nemocen / a Gabriela / nedostavil se ?? /.

V prvním utkání - v okresním derby - byla jasně lepší domácí JISKRA a zaslouženě zvítězila o 7 branek.

Ve druhém utkání proti vršovickým „sokolům“ měl náš tým dobrý nástup / 8:1 /, soupeř do poločasu snížil na rozdíl 2 branek. Ve 2.poločase však naši hráči pokračovali ve výkonu ze začátku utkání a soupeře jasně porazili.

Ve třetím utkání se hrál pouze 1.poločas, po kterém vedl náš tým vysoko o 13 branek. Poté rozhodčí pro naprostou převahu utkání ukončili !!!

Solidně opět zachytal Červenka, brankově se nejvíce zadařilo Hájkovi. Ale i ostatní, vč. dvou starších žáků – Falgeho a Stehlíka -  se o branky starali poměrně pravidelně a vyrovnaně. A to je potěšující !!!