OBLASTNÍ PŘEBOR dorostenců.

Dnes odehrál náš tým dorostenců druhý jarní mistrovský turnaj - tentokrát v Praze-Vršovicích a opět bez porážky..................

Tým dorostenců našeho oddílu se dnes – v neděli 13.4. zúčastnil druhého jarního mistrovského turnaje OBLASTNÍHO PŘEBORU, jehož pořadatelem byl pražský tým SOKOL Vršovice.

Čtveřici týmů doplnili HC WENDY Mělník a SOKOL Bělá p.Bezdězem. Volno měla v tomto turnaji JISKRA Zruč n/Sázavou.

Náš tým dorostenců opět odehrál turnaj bez porážky, na rozdíl od prvního turnaje v Bělé p.B. / kde bylo stejné složení týmů /, však tentokrát ztratil bod za remízu s Mělníkem.

V prvním utkání proti „sokolům“ z Bělé pod Bezdězem to byl opět jednoznačný výsledek. Bělá sice vedla 0:2, v poločase již náš tým 11:3 a celkové vítězství bylo o 11 branek20:9.

Ve druhém utkání proti Mělníku byl v závěru 1.poločasu vyloučen za faul do konce utkání O.Šimůnek a jeho neúčast ve zbytku utkání byla na hře SPARTY hodně znát. Ta sice vyhrála poločas 8:7 a ve 23.minutě 2.poločasu vedla 11:7, Mělník poté 4 brankovou šňůrou vyrovnal na 11:11 a ve 30.minutě na 12:12. Zajímavostí je, že ve zbývajících 10 minutách se hrálo bez branek, skóre již zůstalo v této podobě !!!

V závěrečném nedělním utkání si náš tým dorostenců poradil s domácím SOKOLEM Vršovice o 6 branek - 16:10, když v poločase vedl o branku – 6:5. O vítězství rozhodl nástup do 2.poločasu a 5 branková šňůra na 11:5.