OBLASTNÍ PŘEBOR mladších dorostenců.

Předposlední turnaj OP mladších dorostenců proběhl v neděli 27.května v Kutné Hoře a náš tým v něm dokázal vyhrát obě svá utkání.

Předposlední mistrovský turnaj OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších dorostenců proběhl v neděli 27.května na našem venkovním hřišti za účasti tří týmů – JISKRY Zruč nad Sázavou, HC WENDY Mělník a domácí SPARTY Kutná Hora . Čtvrtý účastník soutěže – SOKOL Libčice nad Vltavou měl tentokrát volno a původně pátý – SOKOL Bělá pod Bezdězem svůj tým nyní v průběhu jarní části odhlásil.

A tak na každého ze tří účastníků čekaly v nedělním parném dopoledni v Kutné Hoře dvě utkání 2 x 20 minut, z toho pro Zruč a Mělník dvě utkání ihned po sobě. A to byl pro oba týmy hodně náročný úkol.

Našim dorostencům se turnaj v domácím prostředí vydařil, obě svá utkání dokázali vyhrát. V tom úvodním proti JISKŘE Zruč si udržovali vedení od začátku utkání, využívali toho, že v brance soupeře nastoupil hráč z pole a po kolektivním výkonu slavili první sezónní vítězství nad okresním rivalem. Konec utkání však byl poznamenán zbytečnou strkanicí, za kterou uviděl domácí Bušina červenou kartu.

Trenér domácích Vít Šnajdr ho poté z výchovných důvodů nepostavil do druhého utkání svého týmu a ten tak musel hrát bez možnosti střídání. s

I přesto náš tým Mělník / ten hrál druhé utkání v řadě /, bezpečně porazil o 6 branek, když střelecky vynikl Hájek, autor poloviny branek svého týmu.

Ve třetím utkání turnaje porazila JISKRA Zruč HC WENDY Mělník 13:11, když v poločase prohrávala ještě rozdílem 4 branek – 5 : 9.

Turnaj řídila domácí dvojice - Josef BÍLÝ a Vladimír PRCHAL.