Přípravné utkání ml.dorostenců: SPARTA - HC Kolín 33:31 /10:16/

Dnes náš tým mladších dorostenců odehrál ve sportovní hale Klimeška přípravné utkání se sousedským Kolínem a necelé dva týdny před zahájením premiérové druholigové sezóny si připsal úspěšný výsledek ..........

V rámci přípravy na novou mistrovskou sezónu ve 2.lize JV-Čechy si náš tým mladších dorostenců pozval k přátelskému utkání do sportovní haly Klimeška v Čáslavské ulici sousedský Kolín, který bude taktéž nováčkem 2.ligy / ten ale bude startovat ve skupině SZ-Čechy /.

První poločas přípravného utkání vyšel lépe Kolínu, který v poločase vedl již o 6 branek. V tom druhém již byl lepší kutnohorský tým, který nakonec v utkání dokázal svého soupeře porazit o 2 branky. Jako příprava na novou sezonu ve 2.lize bylo utkání pro oba týmy určitě prospěšné.

SESTAVA a BRANKY SPARTY: Hudec /br/, Niederle /br/ - Hanuš 8, Kostrec 8, Kopecký 7, Kamenář 3, Šklíba 3, Hovorka 2, Pektor 2 a Stýblo. TRENÉŘI: Červenka Jiří, Šnajdr Vít.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 - 1, VYLOUČENÍ: 1 - 3, SEDMIČKY: 5/4 - 1/1, ROZHODČÍ: Valeš Jaroslav.