PŘÍPRAVNÝ TURNAJ mladších dorostenců v Praze.

Druhé místo obsadil náš tým mladších dorostenců v sobotním turnaji, který proběhl v nafukovací hale pražského SOKOLA Kobylisy...............

Tým mladších dorostenců našeho oddílu se v rámci přípravy zúčastnil v sobotu 14.listopadu turnaje, který uspořádal ve své nafukovací hale vedoucí tým české 2.ligy MD – SOKOL Kobylisy.

Turnaje se zúčastnily čtyři týmy, z toho tři pražské – LOKOMOTIVA Vršovice, SOKOL Vršovice, SOKOL Kobylisy a SPARTA Kutná Hora. Hrálo se systémem – každý s každým a hrací doba byla 2x20 minut.

Ve svém domácím prostředí nezaváhal SOKOL Kobylisy, který ve všech třech utkáních dokázal zvítězit a slavil tak turnajové vítězství.

Tým SPARTY začal turnaj utkáním s LOKOMOTIVOU Vršovice a 1.poločas se mu příliš nevydařil. Přesto ho o branku vyhrál. V tom druhém již byl jeho daleko výkon lepší a nakonec svého soupeře porazil o 7 branek. Ve svém druhém utkání proti pořadatelskému týmu odehrál prozměnu velmi dobře 1.poločas a držel s favoritem krok. Ve druhém dějství se již však jejich druholigový soupeř prosazoval více a utkání dovedl do vítězného konce o 6 branek. Ve svém třetím sobotním utkání s druhým vršovickým týmem – SOKOLEM, byl tým SPARTY lepší a po poločasovém vedení o 2 branky nakonec zvítězil o 5 branek.

V turnaji tak kutnohorský tým obsadil celkové 2.místo. Trenér SPARTY Jiří Hasala hodnotil výkony svých svěřenců jako průměrné, nebyl spokojen s prvními poločasy proti vršovickým týmům a naopak chválil úvodní dějství proti pořadatelskému týmu. Litoval, že po prvním utkání musel odstoupit pro zranění křídlo Bielický, který potom výrazně chyběl a ve třetím utkání již nenastoupil brankář Karlovský, který si stěžoval na bolesti v nedávno zraněné ruce. Toho v tomto utkání v brance nahradil Koriťák a podal dobrý výkon. Střelecky nejvíce tým táhl Pícha. V rámci přípravy hodnotil kutnohorský trenér turnaj jako velmi užitečný, podobných příležitostí v zimní přestávce nebude mnoho.