SPARTA Kutná Hora - 1.HK Dv.Králové n/L. 26 : 28 / 13:14 /

Ve své premiéře ve 2.lize naši mladší dorostenci včera doma prohráli o 2 branky, když nezvládli hlavně závěr utkání....................

Ve svém premiérovém utkání ve 2.lize mladších dorostenců přivítali naši chlapci v neděli 6.září od 12,00 hodin východočeský Dvůr Králové nad Labem. S tímto týmem se utkali před 14ti dny na turnaji v Mladé Boleslavi a porazili ho zde 15:12.

Soupeř přijel navíc k nedělnímu mistrovskému utkání pouze se 7 hráči, tedy bez možnosti střídání a tak se zdálo, že domácí budou mít ulehčenou pozici. Ale hosté začali utkání lépe / v 6.minutě byl stav 0:3 / a až do 20.minuty ji udržovali stále 2-4 brankový náskok. Ve 21.minutě snížili domácí na rozdíl jediné branky – 9:10 a ve 25.minutě se dokonce poprvé ujali vedení – 12:11, hosté však poločas jednobrankovým rozdílem nakonec vyhráli – 13:14. 2.poločas byl hodně vyrovnaný  oba soupeři se několikrát vystřídali ve vedení  - 14:16, 18:17, 19:20, 23:22. Od tohoto stavu v 53.minutě však domácí zbytečně chybovali a hosté výsledek otočili ve svůj prospěch, postupně přešli do vedení 23:26, 24:28 a konečný výsledek zněl 26:28.

Mladším dorostencům SPARTY se první utkání ve vyšší soutěži výsledkově ani herně nevyvedlo. Příliš se nedařilo brankářům a střelecky se dokázali prosazovat hlavně z křídel, hra a střelba ze spojek byla tentokrát o poznání slabší. Hosté si odvezli oba body po zásluze.

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Bielický 7, Polívka D. 7, Falge 5, Kuře 3, Brož 2, Petránek 1, Pícha 1, Nádvorník a Suntych. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 3, VYLOUČENÍ: 2 – 3, SEDMIČKY: 2/1 – 5/5, ROZHODČÍ: Opata / Mělník / - Černý / Praha /, DIVÁCI: 40.