SPARTA Kutná Hora - SOKOL Kobylisy 23 : 30 / 12:12 /

Náš tým mladších dorostenců sice v neděli prohrál s lídrem soutěže - SOKOLEM Kobylisy o 7 branek, výkon však podal velmi dobrý.................

Mladší dorostenci SPARTY přivítali tuto neděli – 27.září od 12 hodin v utkání 4.kola 2.ligy MD vedoucí tým soutěže – pražský SOKOL Kobylisy.

Ale začátek utkání byl překvapivě hodně vyrovnaný - v 5.minutě byl stav 2:2. Potom sice favorizovaní hosté do 10.minuty odskočili na 2:5, ve 12.minutě již bylo opět vyrovnáno – 5:5. V 19.minutě měli hosté opět k dobru náskok 2 branek – 7:9, ve 21.minutě bylo znovu srovnáno – 9:9. Poté se zdálo, že hosté nasazují k trháku, když do 26.minuty přešli do vedení 9:12, závěrečné minuty 1.poločasu však patřili domácím hráčům. Ti třemi brankami dokázali srovnat na poločasových 12:12. Vyrovnaný stav po první půli byl hodně překvapivý, hráči SPARTY v neúplné sestavě / bez zraněného Karlovského a nemocného Petránka / však příkladně bojovali a drželi s vysokým favoritem krok.

V úvodních minutách 2.poločasu se dokonce 2x dostali do vedení, ve 31.minutě 13:12 a ve 38.minutě 15:14. Ještě ve 41.minutě byl stav vyrovnaný – 16:16. V dalších minutách však převzali vývoj utkání do svých rukou hosté. Nejprve přešli do vedení 16:19 a od 46.minuty a stavu 19:20 zvýšili do 52.minuty pěti brankami v řadě na 19:25. Domácí se sice ještě v závěru utkání snažili o zvrat, několik zahozených „tutovek“ i technických chyb umožnilo soupeři zvýšit na konečný rozdíl sedmi branek – 23:30.

Pro tým mladších dorostenců SPARTY to však bylo povedené utkání, s vysokým favoritem celé soutěže držel krok po většinu utkání a konečná prohra není žádná tragédie. A několik jejich povedených akcí ocenili tři desítky přítomných diváků zaslouženým potleskem. Trenér domácího kolektivu Jiří Hasala byl s výkonem svých svěřenců v nedělním utkání hodně spokojen.

SESTAVA a BRANKY: Koriťák/br/ - Falge 5, Brož 4, Polívka D. 4, Bielický 3, Pícha 3, Nádvorník 2, Kuře 1, Stehlík 1 a Suntych. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 2 – 2, VYLOUČENÍ: 0 – 0, SEDMIČKY: 1/0 – 1/1, ROZHODČÍ: Polák / Most / - Kokoška / Ústí n.L. /, DIVÁCI: 30.

DALŠÍ VÝSLEDKY 4.kola:

JISKRA Zruč n/Sázavou – LOKOMOTIVA České Budějovice 44 : 19,

TJ Náchod „B“ – TYGŘI Ústí n/Labem 22 : 23.

0

Na fotografii A.Saláka tým mladších dorostenců SPARTY po utkání se SOKOLEM Kobylisy.