SPARTA Kutná Hora - TJ Náchod "B" 31 : 15 / 13:3 /

Náš tým mladších dorostenců si včera připsal první druholigové vítězství, když jasně přehrál "béčko" TJ Náchod...................

Včera - v neděli 20.9. přivítal v pravé poledne náš tým mladších dorostenců v utkání 3.kola 2.LIGY východočeský TJ Náchod „B“. Náchod doposud odehrál v soutěži jediné utkání, ve kterém prohrál před 14ti dny ve Zruči 7:33 / náš tým zde před týdnem prohrál taktéž vysoko 20:42 /.

Lepší vstup do utkání měl tým SPARTY, který vedl ve 3.minutě 2:0, hosté poté v 7.minutě snížili na 2:1. V 9.minutě domácí zvýšili na 3:1 a od té doby jejich převaha a šňůra branek narůstala. Do 27.minuty zaznamenali 11 branek v řadě a navýšili svůj náskok na 13:1. Až v závěru 1.poločasu upravili hosté na konečných 13:3. První poločas odchytal na jedničku Karlovský, o čemž svědčí pouze 3 obdržené branky, hráči v poli také soupeře jasně přehrávali.

2.poločas již byl daleko vyrovnanější, přesto mladší dorostenci SPARTY mohli na konci utkání slavit první druholigový bodový zisk za vítězství o 16 branek – 31:15. Střelecky se opět nejvíce prosazovali z křídel Bielický s Polívkou  / stejně jako před 14ti dny proti Dvoru Králové /, také hra spojek byla výrazně lepší. A některé akce byly opravdu pohledné. Nutno ovšem dodat, že „béčko“ Náchoda je a bude nejslabším týmem celé soutěže !!!

SESTAVA a BRANKY: Karlovský /br/, Koriťák /br/ - Bielický 6, Polívka D. 6, Kuře 5, Pícha 4, Stehlík 4, Falge 3, Nádvorník 2, Brož 1 a Petránek. Trenér: Hasala Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ: 1 – 3, VYLOUČENÍ: 6 – 3, SEDMIČKY: 2/2 – 0, ROZHODČÍ: Bartušek / Chrudim / - Dolejší st. / Zruč /, DIVÁCI: 40.