1.kolo SL mladších žáků - turnaj v Příbrami.

V sobotu proběhl v Příbrami jeden ze tří mistrovských turnajů 1.kola Středočeské ligy mladších žáků a mezi pěticí týmů zde měl náš oddíl dvojnásobné zastoupení ..........


V sobotu 11.září 2021 odehrály oba dva kutnohorské týmy mladších žáků úvodní podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY mladšího žactva a to na venkovním hřišti v Příbrami.


V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 14 týmů AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem dívky, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly A+B, SOKOL Vršovice A+B, SPARTAK Příbram, SPARTA Kutná Hora A+B a TJ Turnov. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém ze šesti podzimních kol proběhnou 3 turnaje, 2 po pěti týmech a 1 se 4 týmy. Na všech turnajích se hraje systémem každý s každým a hrací doba je 2x15 minut. A opět se hraje bez zveřejňování skóre, počítání výsledků a tabulek.

V sobotním příbramském turnaji se utkala pětice týmů – domácí SPARTAK Příbram, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady a SPARTA Kutná Hora A + B.

V úvodním podzimním mistrovském turnaji nastoupilo za oba týmy kutnohorských mladších žáků celkem 13 hráčů, kteří si střídavě zahráli za oba týmy. Větší počet minut odehrály ročníky 2009 za „áčko“ a ročníky 2010 za „béčko“.