1.kolo Středočeské ligy mladšího žactva - turnaj v Kostelci nad Labem.

V neděli zahájily novou mistrovskou sezónu také oba naše týmy mladších žáků a to úvodním podzimním mistrovským turnajem v Kostelci nad Labem ..........


V neděli 13.září 2020 odehrál kutnohorský tým mladších žáků úvodní podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY mladšího žactva a to na venkovním hřišti v Kostelci nad Labem.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 14 týmů AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč n/Sázavou, LOKOMOTIVA Vršovice, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Kostelec n/Labem, SOKOL Libčice n/Vltavou, SOKOL Úvaly A+B, SPARTA Kutná Hora A+B a SPARTAK Příbram. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém ze šesti podzimních kol proběhnou 3 turnaje, 2 po pěti týmech a 1 se 4 týmy. Všechna první utkání jednotlivých týmů se všemi soupeři se hrají na skóre, ostatní utkání se již hrají bez počítání skóre a výsledků.

V nedělním kosteleckém turnaji se utkala pětice týmů – domácí SOKOL Kostelec nad Labem, HÁZENÁ Mělník, SOKOL Libčice nad Vltavou a SPARTA Kutná Hora A + B.

Na všech turnajích se hraje systémem každý s každým a hrací doba je 2x15 minut.

V úvodním podzimním mistrovském turnaji tedy nastoupily oba týmy kutnohorských mladších žáků / tak tomu bude i v ostatních turnajích /, ovšem trenér SPARTY Josef Salák měl k dispozici pouze 15 hráčů / z toho několik minižáků /, což není mnoho. Velký počet omluv a sedmička opor, která ve stejný den nastoupila za starší žáky, tak to byly hlavní důvody malého počtu hráčů na dva týmy. A samozřejmě takto oslabeným sestavám také odpovídaly dosažené výsledky obou týmů, na své soupeře vůbec nestačily a vysoko prohrávaly.

Jednotlivé výsledky SPARTY „A“ :

SOKOL Kostelec n/Labem

SPARTA A

25 :   2

14:1

HÁZENÁ Mělník

SPARTA A

24 : 11

10:5

SOKOL Libčice n/Vltavou

SPARTA A

21 :   5

10:3

SPARTA Kutná Hora B

SPARTA A

  8 : 17

 6:4

 

Jednotlivé výsledky SPARTY „B“ :

HÁZENÁ Mělník

SPARTA B

25 :   9

16:5

SOKOL Libčice n/Vltavou

SPARTA B

14 :   5

  7:3

SOKOL Kostelec n/Labem

SPARTA B

27 :   5

15:0

SPARTA Kutná Hora A

SPARTA B

17 :   8

 4:6

 

Sestava a branky SPARTY A v turnaji celkem:

Hudec 10, Vojna 9, Hovorka 8, Chvojka 4, Čábelka 2, Musil 2 a Pelikán T. Trenér: Salák Josef.

 

Sestava a branky SPARTY B v turnaji celkem:

Komberec 10, Kernerová 6, Loužil 4, Saláková 3, Teplý 2, Kudlík O. 1, Pelikán M. 1 a Kail T. Trenér: Salák Josef.

 

Ve 2.podzimním kole SL čeká týmy mladších žáků SPARTY již za týden turnaj v domácím prostředí, sobotu 19.září přivítají na venkovním hřišti v Tyršově ulici na Žižkově trojici soupeřů – AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Poděbrady a SOKOL Úvaly B.