4.jarní kolo SL mladších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

V neděli pokračovala jarní část Středočeské ligy mladších žáků domácím turnajem na venkovním hřišti na Žižkově za účasti 6 týmů, z toho 2 z našeho oddílu ..........


V neděli 7.května pokračovala jarní část STŘEDOČESKÉ LIGY mladšího žactva mistrovskými turnaji 4.jarního kola a oba kutnohorské týmy ho tentokrát odehrály v domácím prostředí, na venkovním hřišti v Tyršově ulici na Žižkově.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 18 týmůAŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník-chlapci, HÁZENÁ Mělník-dívky, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A, SOKOL Úvaly B, SOKOL Úvaly C, SOKOL Vršovice-chlapci, SOKOL Vršovice-dívky, SPARTAK Příbram, SPARTA Kutná Hora A, SPARTA Kutná Hora B a TJ Turnov.


Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v jarní části ale v pozměněné podobě, oproti části podzimní. V každém z pěti jarních kol proběhnou opět 3 turnaje po šesti týmech, kde však na každý tým čekají 4 utkání / na podzim pouze 2 utkání / s hrací dobou 2x15 minut / na podzim 2x20 minut /. A opět se hraje bez zveřejňování skóre, počítání výsledků a tabulek.

V nedělním turnaji v Kutné Hoře se představilo šest týmů – HÁZENÁ Poděbrady, LIONS Hostivice, SOKOL Libčice nad Vltavou, SPARTAK Příbram, SPARTA Kutná Hora A a SPARTA Kutná Hora B.

 

Domácí zapisovatelé jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak jsou k dispozici sestavy a branky hráčů obou kutnohorských týmů mladších žáků v tomto čtvrtém jarním mistrovském turnaji.

A tým střelecky táhli svými brankami Čábelka s Pěkným, dařilo se také dvojici BartůněkHirš. V mladším B týmu se prosazovala hodně vyrovnaná šestka hráčů – Kolář, Stibůrek, Funda, Buňka, Kaucner, Olyšar.

Ovšem za předvedené výkony i nasazení zaslouží velkou pochvalu všichni hráči obou dvou kutnohorských týmů mladších žáků, kteří v nedělním domácím turnaji nastoupili.