4.kolo SL mladších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

V sobotu se náš tým mladších žáků představil po týdnu opět v domácím prostředí sportovní haly BIOS v Puškinské ulici a tentokrát zde ze 4 odehraných utkání dosáhl bilance 3 vítězství a 1 porážky ..........


V sobotu 11.listopadu odehrál kutnohorský tým mladších žáků čtvrtý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY, a to v domácím prostředí sportovní haly BIOS v Puškinské ulici v Kutné Hoře.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 13 týmů AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, HC Kolín, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A, SOKOL Úvaly B, SPARTAK Příbram a SPARTA Kutná Hora. Soutěž se hraje turnajovým způsobem a týmy jsou rozděleny do 3 skupin. Skupina A – Bělá, Ml.Boleslav, Poděbrady a Úvaly A, skupina B – Kolín, Mělník, Úvaly B a Zruč, skupina MIX – Hostivice, Kostelec, Kutná Hora, Libčice a Příbram. Skupina MIX odehraje se 6 podzimních kol, kde na každý tým čekají 3 utkání / v domácím turnaji dokonce 4 utkání / s hrací dobou 2x15 minut.

V sobotním domácím turnaji tedy odehrál tým SPARTY Kutná Hora celkem 4 utkání, od 9:45 s Příbramí, od 11:15 Hostivicemi, od 12:45 s Kostelcem nad Labem a od 14:15 s Libčicemi.

A na domácí palubovce si vedl docela úspěšně, dosáhl zde bilance tří jasných vítězství a jedné porážky / s doposud 100% Hostivicemi /.  Do tabulky si tak připsal 6 bodů a je v ní před závěrečným podzimním turnajem na průběžném 2.místě.

V úvodním utkání porazil kutnohorský tým mladších žáků jednoznačně o 25 branek Příbram, když v poločase vedl již o 12 branek. Ve druhém prohrál o 6 branek s vedoucími Hostivicemi, když měl v poločase k dobru náskok 2 branek. Ve třetím utkání porazil jasně o 14 branek Kostelec nad Labem, po poločasovém vedení o 6 branek. A v závěrečném čtvrtém porazil o 9 branek Libčice nad Vltavou, když v poločase vedl taktéž o 6 branek.

V brance podal opět dobrý výkon Petr Funda, střelecky se nejvíce prosazoval Štěpán Kolář, autor 21 branek. Ovšem do listiny střelců se dokázalo zapsat hnedle 12 ze 16 hráčů SPARTY, které měli domácí trenéři na soupisce. Solidní bojovné výkony tentokrát podali všichni, kteří v sobotních čtyřech utkáních na domácí palubovce nastoupili a všem do jednoho patří za předvedené výkony určitě velká pochvala.

 

Jednotlivé výsledky SPARTY :


SPARTA

SPARTAK Příbram

2 8  :     3

13 : 1

SPARTA

LIONS Hostivice

   8  :  1 4

  7 : 5

SPARTA

SOKOL Kostelec

2 8  :  1 4

12 : 6

SPARTA

SOKOL Libčice

1 7  :     8

10 : 4