4.kolo SL mladších žáků - turnaj v Mladé Boleslavi.

V sobotu čekala náš "B" tým mladších žáků dvě utkání v rámci 4.kola Středočeské ligy v Mladé Boleslavi a v nich soupeři - Házená Mělník "A" a Sokol Bělá pod Bezdězem ..........


V sobotu 12.listopadu odehrál kutnohorský „B“ tým mladších žáků čtvrtý podzimní mistrovský turnaj STŘEDOČESKÉ LIGY mladšího žactva a to ve sportovní hale AŠ Mladá Boleslav.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 14 týmů AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník-chlapci, HÁZENÁ Mělník-dívky, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly A, SOKOL Úvaly B, SOKOL Úvaly C, SOKOL Vršovice-chlapci, SOKOL Vršovice-dívky, SPARTAK Příbram, SPARTA Kutná Hora A, SPARTA Kutná Hora B a TJ Turnov. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém z pěti podzimních kol proběhnou 3 turnaje po šesti týmech, kde na každý tým čekají 2 utkání s hrací dobou 2x20 minut. A opět se hraje bez zveřejňování skóre, počítání výsledků a tabulek.

Kutnohorský „B“ tým mladších žáků byl do soutěže přihlášen dodatečně a nahradil ve zbývajícím podzimním rozlosování HC Kolín, který se naopak ze soutěže pro nedostatek hráčů po prvním kole odhlásil.

V sobotním mladoboleslavském turnaji tedy čekala tým SPARTY Kutná Hora B dvě utkání, nejprve od 9:45 s týmem HÁZENÁ Mělník A a poté od 11:45 se SOKOLEM Bělá pod Bezdězem.

Trenéři SPARTY Jolana Čábelková a Alois Salák ml. jako vždy vše podstatné zaznamenávali a tak máme k dispozici sestavu i branky „B“ týmu mladších žáků ve čtvrtém podzimním mistrovském turnaji.