5.kolo SL mladších žáků - turnaj v Kutné Hoře.

V sobotu odehrály oba naše týmy mladších žáků již pátý podzimní mistrovský turnaj, a to opět v domácím prostředí sportovní haly BIOS, kde poměřily síly se 2 soupeři ..........


V sobotu 13.listopadu odehrály oba dva kutnohorské týmy mladších žáků pátý podzimní mistrovský turnaj Středočeské ligy, a to opět v domácím prostředí sportovní haly BIOS v Puškinské ulici.

V letošním ročníku této žákovské kategorie startuje 14 týmů AŠ Mladá Boleslav, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč nad Sázavou, SOKOL Bělá pod Bezdězem dívky, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly A+B, SOKOL Vršovice A+B, SPARTAK Příbram, SPARTA Kutná Hora A+B a TJ Turnov. Soutěž se hraje turnajovým způsobem, v každém ze šesti podzimních kol proběhnou 3 turnaje, 2 po pěti týmech a 1 se 4 týmy. Na všech turnajích se hraje systémem každý s každým a hrací doba je 2x15 minut. A opět se hraje bez zveřejňování skóre, počítání výsledků a tabulek.

V sobotním kutnohorském turnaji se tentokrát utkala čtveřice týmů – SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Vršovice „A“ a domácí SPARTA Kutná Hora A + B.

Trenéři SPARTY opět vše podstatné zaznamenávali a tak jsou k dispozici sestavy a dosažené branky hráčů obou dvou kutnohorských týmů v sobotním domácím mistrovském turnaji.

V „áčku“ se střelecky nejvíce prosazovala dvojice Čábelka - Kamenář, výrazněji je doplňovala dvojice Šípek – Vopěnková, v „béčku“ byli nejlepšími střelci Pěkný a Hirš. Hráčů a hráček se v obou týmech SPARTY vystřídalo celkem 17 a určitě všem patří pochvala za předváděné výkony ve všech sobotních utkáních.

 

Neoficiální výsledky SPARTY A : K.Hora B 32:3, Kostelec 14:5, Vršovice A 12:14.

 

Neoficiální výsledky SPARTY B : K.Hora A 3:32, Vršovice A 6:19, Kostelec 9:19.

 

Sestava a branky SPARTY A v turnaji celkem:

Čábelka 13, Kamenář 13, Šípek 10, Vopěnková N. 8, Rudolf 5, Saláková 5, Vojna 4, Hanuš V. a Janoušek. Trenér: Chvojka Vít.

 

Sestava a branky SPARTY B v turnaji celkem:

Pěkný 7, Hirš 4, Bartůněk 2, Lebeda O. 2, Němec 2, Rudolfová 1, Musil a Nešpor. Trenér: Salák Josef.

 

A jak hodnotil sobotní mistrovský turnaj trenér Josef Salák ?

Tuto sobotu jsme na posledním domácím turnaji představili 2 týmy s dosti prořídlými řadami. Vlivem karantén 
a onemocnění jsme měli málo hráčů na střídání, ale naši bojovníci a bojovnice se s tím poprali na jedničku. 
Je vidět, že uplatňují věci z tréninků a hra se nám zrychluje. Starší A tým zahrál velmi pěkný zápas s Vršovicemi. 
Mladší B tým doplňovali i minižáci, přesto se soupeřů nebáli a statečně se poprali se všemi soupeři. 


V posledním 6.podzimním kole Středočeské ligy čeká týmy mladších žáků SPARTY turnaj v Bělé pod Bezdězem, kde se v sobotu 27.listopadu postupně utkají s trojici soupeřů – SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem a SPARTAK Příbram.