OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků.

V neděli pokračoval OP mladších žáků dalším turnajem - tentokrát ve Zruči nad Sázavou a našemu týmu se zde příliš nedařilo ...............

V neděli 30.května se ve Zruči nad Sázavou odehrál již pátý jarní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků.

Turnaj se konal opět za účasti 5 týmů - HC WENDY Mělník, SOKOLA Libčice nad Vltavou, SOKOLA Úvaly, SPARTY Kutná Hora a domácí JISKRY Zruč nad Sázavou . Volno měl tentokrát tým AŠ Mladá Boleslav. Hrálo se na venkovním hřišti JISKRY Zruč.

V tomto turnaji zvítězil tým HC WENDY Mělník, který ve všech čtyřech utkáních dokázal své soupeře porazit. S odstupem 2 bodů skončil na 2.místě tým SOKOLA Úvaly, třetí o další dva body zpět skončila domácí JISKRA Zruč.

Mladší žáci SPARTY Kutná Hora skončili tentokrát až na 4.místě se ziskem 2 bodů, když dokázali porazit pouze tým SOKOLA Libčice. V zahajovacím utkání turnaje podlehli těsně o branku domácí JISKŘE, potom vysoko vítěznému Mělníku a těsně o 2 branky Úvalům, jasně vedoucímu týmu soutěže.

V průběžné tabulce OBLASTNÍHO PŘEBORU je však náš tým mladších žáků stále na pěkném 2.místě.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br/ - Schwarz J. 20, Veselý M. 11, Paďouk 5, Schwarz O. 2, Horáková 1, Veselý Š. 1, Kořistka, Loudová, Tourvieille S. a Šnajdrová. Trenéři: Salák Alois ml., Salák Josef, Šnajdr Vít.

V průběžné tabulce soutěže vede SOKOL Úvaly / 58 bodů /, před  SPARTOU Kutná Hora / 31 /. HC WENDY Mělník / 28 / je na třetím místě, JISKRA Zruč nad Sázavou / 28 / na čtvrtém, pátá je AŠ Mladá Boleslav / 20 / a šestý SOKOL Libčice nad Vltavou / 10 /.

Další mistrovský turnaj v této věkové kategorii je na programu za týden - v neděli 6.6. Mělníku. Zde bude mít tentokrát volno tým JISKRY Zruč nad Sázavou.