OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků.

Předposlední turnaj OP mladších žáků se konal včera v Mělníku a náš tým zde obsadil 3.místo - 2x zvítězil a 2x prohrál a na celkovém 3.místě je i v průběžné tabulce soutěže ..................

V neděli 6.června se v Mělníku konal již šestý jarní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků. Střetlo se v něm opět 5 týmů - AŠ Mladá Boleslav, HC WENDY Mělník, SOKOL Libčice nad Vltavou, SOKOL Úvaly a SPARTA Kutná Hora. Volno měl tentokrát tým JISKRY Zruč nad Sázavou. Hrálo se na venkovním HC WENDY, každý s každým 2x10 minut.

V domácím turnaji zvítězil tým HC WENDY Mělník, který ve všech čtyřech utkáních dokázal své soupeře porazit. S odstupem 2 bodů skončil na 2.místě tým SOKOLA Úvaly, třetí o další dva body zpět skončila SPARTA Kutná Hora.

Mladší žáci SPARTY podali v mělnickém turnaji celkem slušné výkony a tomu odpovídalo i umístění. Ve svém úvodním utkání porazili Mladou Boleslav o 3 branky, když v poločase o dvě prohrávali. Potom prohráli s jasně lepšími Úvaly vysoko o 9 branek, porazili vysoko o 12 branek Libčice a v posledním utkání podlehli těsně o 2 branky domácímu týmu, když v poločase nad ním o 2 branky vedli

V průběžné tabulce OBLASTNÍHO PŘEBORU je tým mladších žáků SPARTY před závěrečným turnajem na  3.místě.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br/ - Schwarz J. 15, Veselý M. 10, Bandi 6, Schwarz O. 4, Paďouk 1, Horáková a Veselý Š. Trenéři: Salák Alois ml., Salák Josef, Šnajdr Vít.

Poslední mistrovský turnaj v této věkové kategorii je na programu za týden - v sobotu 12.6. Úvalech. Zde bude mít tentokrát volno tým HC WENDY Mělník.