OBLASTNÍ PŘEBOR mladších žáků.

Včera proběhl v Úvalech předposlední mistrovský turnaj OP mladších žáků a náš tým zde obsadil třetí místo ......................

V sobotu 21.května se konal čtvrtý jarní mistrovský turnaj středočeského OBLASTNÍHO PŘEBORU mladších žáků, který na svém venkovním hřišti uspořádal oddíl SOKOL Úvaly. Oproti předcházejícím turnajům se tohoto zúčastnilo 6 týmů – z Bělé pod Bezdězem, Kutné Hory, Mladé Boleslavi a Zruče nad Sázavou po jednom týmu, za domácí Úvaly nastoupil navíc „B“ tým, který startoval mimo mistrovskou soutěž.. Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla zkrácena na 2 x 10 minut / oproti tradičnímu času 2 x 15 minut /.

Kutnohorskému týmu mladších žáků se v tomto turnaji dařilo střídavě, prohrál s domácím „áčkem“ a se Zručí, porazil Mladou Boleslav a Bělou, navíc také mimo soutěž hrající domácí „béčko“. V neoficiální tabulce turnaje obsadil 3.místo se ziskem 4 bodů. Z vítězství se radoval domácí tým SOKOLA Úvaly před AŠ Mladá Boleslav.

Z týmu SPARTY se brankově tentokrát nejvíce prosazoval Procházka, tradičně se dařilo Bandimu a J.Schwarzovi, dobré výkony podával brankář Kotěšovec.

2

Výsledky mohou být ještě pro oficiální tabulku upraveny – v některých týmech mají povolen start hráči z kategorie starších žáků, jejichž dosažené branky se do konečného výsledku nezapočítávají.

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Kotěšovec /br/ - Procházka 16, Bandi 10, Schwarz J. 9, Puchoň 5, Špaček 4, Tourvieille 1, Ginter O., Ginter P., Horáková K. a Matoušek. Trenér: Salák Alois ml.

Poslední mistrovský turnaj v této věkové kategorii je na programu v neděli 5.června ve Zruči nad Sázavou.