Přípravný turnaj mladších žáků v Havlíčkově Brodě.

Ve včerejším přípravném turnaji v Havlíčkově Brodě se našemu týmu mladších žáků příliš nedařilo, prohrál zde všechny čtyři utkání a bez bodového zisku obsadil poslední páté místo ..........


Tým mladších žáků oddílu házené TJ SPARTA Kutná Hora se v neděli 10.září zúčastnil přípravného turnaje, který uspořádal ve své sportovní hale oddíl házené JISKRA Havlíčkův Brod.

Turnaje se zúčastnilo 5 týmů - SOKOL Chrudim, SOKOL Nové Veselí, SPARTA Kutná Hora, TJ Kobylisy a pořádající JISKRA Havlíčkův Brod.

Hrálo se systémem každý s každým, hrací doba byla 1x10 minut. Každý tým tedy čekala 4 utkání.

Tým mladších žáků SPARTY poměřil v nedělním  havlíčkobrodském turnaji svou momentální výkonnost se soupeři z jiných regionů, než které ho čekají v nastávající sezoně Středočeské ligy. A ti byli vesměs nad jeho síly a podle toho také výsledky i konečné umístění dopadlo. Bez zisku bodu skončil v této konkurenci na posledním pátém místě.

Po vyrovnaných výsledcích i shodném bodovém zisku prvních tří týmů se z celkového vítězství nakonec radoval pražský tým TJ Kobylisy, na 2.místě skončil SOKOL Chrudim, 3.místo obsadil SOKOL Nové Veselí.

Kutnohorskému týmu mladších žáků se v nedělní přípravě herně i výsledkově příliš nedařilo, na úvod prohrál o 8 branek s Chrudimí, následně o 4 branky s Novým Veselím, poté o 6 branek s domácím Havlíčkovým Brodem a na závěr podlehl těsně o 2 branky vítězným Kobylisům.

Trenéři SPARTY měli v nedělním turnaji k dispozici poměrně široký kádr 13 hráčů a ti všichni dostali dostatečnou příležitost předvést své herní dovednosti a schopnosti. Některým se dařilo více, některým méně, přesto byl pro všechny tento turnaj dobrou přípravou na nadcházející středočeskou mistrovskou soutěž, jejíž začátek se nezadržitelně blíží.

 

Jednotlivé výsledky SPARTY v turnaji:

SOKOL Chrudim

SPARTA

 18  :  10

SOKOL Nové Veselí

SPARTA

 20  :  16

JISKRA Havlíčkův Brod

SPARTA

 16  :  10

TJ Kobylisy

SPARTA

 15  :  13

   

Ostatní výsledky turnaje:

Kobylisy

Chrudim

15  :  18

 

Nové Veselí

20  :  10

 

Havl.Brod

14  :  10

Chrudim

Nové Veselí

19  :  25

 

Havl.Brod

16  :  14

Nové Veselí

Havl.Brod

14  :  11

 

Konečná tabulka turnaje mladších žáků :

1.

TJ Kobylisy

4  -  3 – 0 – 1

64  :  51

6

2.

SOKOL Chrudim

4  -  3 – 0 – 1

71  :  64

6

3.

SOKOL Nové Veselí

4  -  3 – 0 – 1

69  :  66

6

4.

JISKRA Havlíčkův Brod

4  -  1 – 0 – 3

51  :  54

2

5.

SPARTA Kutná Hora

4  -  0 – 0 – 4

49  :  69

0

Při rovnosti bodů prvních tří týmů rozhodovala o konečném pořadí vzájemná minitabulka a z vzešlo následující – při shodném bodovém zisku v ní rozhodoval rozdíl branek ze vzájemných utkání a ten byl : Kobylisy +7, Chrudim -3, Nové Veselí -4.

 

Sestava a branky SPARTY v turnaji celkem:

Funda /br/, Krčmář /br/ - Kolář Š. 12, Olyšar 8, Kolář A. 7, Stibůrek T. 6, Holinka 4, Janata 4, Kaucner V. 3, Buňka 2, Lebeda O. 2, Tuhý 1 a Kremla Teo. Trenéři : Salák Alois, Sušanka Martin.