TURNAJ mladších žáků se NEKONAL !!!

V sobotu 30.1.2010 se měl ve sportovní hale BIOS v Puškinské ulici konat zimní turnaj mladších žáků za účasti 3 týmů - domácí SPARTY, LOKOMOTIVY Vršovice a 1.HK Dvůr Králové n.Labem. Bohužel posledně jmenovaný tým musel z důvodů sněhové kalamity svou účast v turnaji na poslední chvíli zrušit ..........

A jelikož se to pořadatelé dozvěděli až ráno, těsně před začátkem prvního utkání, zůstalo toto také jako jediné. Trenéři se tedy dohodli na přátelském utkání, které se hrálo na třetiny – 3 x 15 minut. A tak si alespoň připomeňme výsledek a střelce branek našeho týmu:

SPARTA Kutná Hora

LOKOMOTIVA Vršovice

2 1  :  2 3

7 : 5 , 6 : 12 , 8 : 6

Sestava a branky: KOTĚŠOVEC Václav /br/ - VESELÝ Matěj 9, SCHWARZ Ondřej 7, JELÍNEK Josef 4, VESELÝ Šimon 1, PAĎOUK Jan, HORÁKOVÁ Kateřina a LOUDOVÁ Adéla.

Trenéři: Salák A.ml. – Salák J.

Oba týmy mladších žáků si ještě zahráli – v rámci přípravy – desetiminutovku proti pětici domácích mladších dorostenců, kteří měli v turnaji působit v roli rozhodčích a zapisovatelů. To bylo pouze na zpestření a na odpočinek druhého týmu. Hlavně domácí SPARTA byla v silně oslabené a neúplné sestavě, v osmičce hráčů byl jeden brankář, jeden začínající hráč a dvě děvčata. Navíc se občas na hřišti objevil v domácím dresu i pětiletý O.Gabriš, který se teprve seznamuje na trénincích s házenkářským míčem !!!