4.kolo 2.ligy mužů JVČ: SPARTA - JISKRA Havlíčkův Brod 32:31 / 15:15 /

Ve včerejším podvečerním utkání 4.druholigového kola si náš tým mužů připsal druhé podzimní vítězství, spokojenost však mohla být pouze se ziskem dvou bodů, s výkonem již méně ..........

V neděli 10.října měl kutnohorský tým mužů na programu mistrovské utkání 4.kola 2.ligy JV-Čechy, ve kterém přivítal od 17:00 hodin ve sportovní hale Klimeška v Čáslavské ulici soupeře z Vysočiny - tým  JISKRY Havlíčkův Brod.

Po třech odehraných kolech měla SPARTA bilanci 1 vítězství a 2 porážek, její nedělní soupeř prohrál prozatím všechna tři utkání a na body stále čekal.

SPARTA nezačala nedělní domácí utkání příliš dobře, nedařilo se jí v obraně ani v útoku a byli to naopak hosté / s pouhým jedním hráčem na střídání do pole /, kteří měli navrch. A tomu také odpovídalo průběžné skóre – 0:2, 3:5, 5:8, 6:10, 8:12 a ještě ve 24.minutě vedli 10:13. Až v závěrečné pětiminutovce prvního dějství SPARTA přece jenom hosty dostala pod tlak, nejprve srovnala na 13:13 a po vedení hostů 13:14 dvěma brankami přešla ve 28.minutě poprvé v utkání do vedení 15:14. Poslední slovo však měli přece jenom hosté, kteří ve 29.minutě srovnali na poločasových 15:15.