Pozvánka na nedělní utkání SRL: SOKOL Vršovice - SPARTA

Ve 2.kole SRL zajíždí náš tým mužů tuto neděli - 9.září - do Prahy...............

Ve 2.kole SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY zajíždí náš tým mužů do Prahy, kde v neděli 9.září nastoupí od 10,30 hodin na venkovním hřišti SOKOLA Vršovice.

Náš nedělní soupeř skončil v loňském ročníku SRL na výborném 2.místě,  postup do II.LIGY však odmítl. Také letos začal soutěž dobře, v 1.kole přivezl oba body z Bělé pod Bezdězem za vítězství 20:25 po nerozhodném poločase 10:10. V tomto utkání nastoupil v sestavě : Eftimiadis /br/ - Beneš 4, Hanzl 4, Kafka 3, Kliner 3, Lehký 3, Sova 3, Nováček 2, Pelikán 2, Havelka 1 a Frzal. Dá se předpokládat, že i v letošním ročníku SRL budou patřit „vršovičtí sokolové“ v předním kandidátům na vítězství v soutěži.

V loňském ročníku SRL využili oba nedělní soupeři výhody domácího prostředí k vítězství. Nejprve na podzim 2006 doma vyhrála SPARTA 28:25 / 14:11 /. Branky domácích – Hrčka 9, Kůrka 8, Morysek 6, Polívka 3, Horák a Šnajdr po 1, za hosty – Hanzl, Havelka, Kliner a Lehký po 4, Eftimiadis 3, Beneš a Pazdera po 2, Kidery a Sova po 1. V odvetě na jaře 2007 zvítězili doma pro změnu Vršovice 21:18, když v poločase vedla SPARTA 10:11. Branky domácích – Hanzl a Kliner po 5, Nováček 3, Eftimiadis, Gajdík, Lehký a Vícha po 2, za SPARTU – Kůrka 7, Hrčka a Rudolf po 3, Hovorka 2, Jelínek, Morysek a Šnajdr po 1.

Vzhledem k posledním vzájemným výsledkům i k umístění v loňském ročníku SRL bude SOKOL Vršovice v nedělním domácím utkání vysokým favoritem.

Omlazený tým SPARTY nezačal sezónu příliš dobře, zbytečně podlehl v 1.kole v domácím prostředí o 2 branky kolínskému „béčku“. V nedělním utkání hodně napoví, kdo ze základního kádru bude opět chybět. V úvodním utkání nenastoupili 4 hráči / Kotval, Morysek, Rudolf a Thieme /a na výkonu týmu to bylo hodně znát. A i v utkání 2.kola budě několik opor stále chybět !!! S tím se však musí umět zbytek kádru na hřišti vyrovnat.

Popřejme tedy našemu týmu mužů v nedělním utkání 2.kola SRL dobrou formu a hodně úspěchů !!!