Pozvánka na nedělní utkání SRL: SPARTA - ARITMA Praha

Tuto neděli má tým mužů na programu domácí utkání 3.kola SRL ve kterém přivítá od 10,30 ........................ <a href="storage/ZPRAVODAJ-131-ARITMA.doc">ODKAZ NA ZPRAVODAJ</a>


Ve 3.kole SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů přivítá náš tým tuto neděli - 16.září od 10,30 hodin na hřišti házené v Tyršově ulici na Žižkově pražského soupeře – SK ARITMA.

Náš nedělní soupeř je po prvních dvou kolech bez bodového zisku / stejně jako tým SPARTY /. V 1.kole prohrál v Mělníku 22:30 po nerozhodném poločase 12:12. Ve 2.kole prohrál doma kontumačně 0:12 s „B“ týmem Bělé pod Bezdězem.

V loňské sezóně SRL získal více bodů na hřišti tým ARITMY, který nejprve na podzim 2006 vyhrál na našem hřišti o branku – 25:24 , když vedl již v poločase 13:11. Hosté tehdy přijeli do Kutné Hory v sedmi, tedy bez možnosti střídání, přesto si odvezli oba body!!! K neudržení byl hlavně levoruký střelec Hons, autor 12 branek. Za domácí dali tehdy po 6 brankách Kůrka s Polívkou, 4 přidali Hrčka s Moryskem, 3 Šnajdr a 1 Rudolf. V jarní odvetě v Praze skončilo utkání nerozhodně 20:20, když po prvním dějství vedl náš tým o 5 branek – 12:7. V poločase však byl zjištěn „černoch“ v soupisce domácích, utkání se po dohodě dohrálo, ale bylo následně kontumováno 12:0 ve prospěch našeho týmu.

A ještě pro připomenutí vzájemné výsledky z předminulé sezóny SRL. Tehdy obě vyhrál náš tým, na podzim 2005 doma 25:22 a v odvetě na jaře 2006 i v Praze 30:19.

Nedělní utkání tedy bude utkáním – doposud - bezbodových týmů. Kdo si připíše ty první  ???

Tým SPARTY se v prvních dvou kolech potýkal s absencemi některých hráčů a to se projevilo i na výsledcích. Kdopak asi bude chybět v neděli ? Určitě Šnajdr, který je v zahraničí. O ostatních to bude známo až těsně před utkáním !!! 

Oddíl házené TJ SPARTA Kutná Hora srdečně zve všechny své příznivce na nedělní sportovní dopoledne – na utkání 3.kola SRL mužů : SPARTA – ARITMA.