Pozvánka na sobotní utkání SRL: Vršovice - SPARTA

Ve 20.kole SRL zajíždí náš tým mužů tuto sobotu - 26.května do Prahy, kde od 10,30 hodin bude hostem SOKOLA Vršovice.

V sobotu 26.května čeká náš tým mužů další utkání na hřišti soupeře – ve 20.kole SRL nastoupí od 10,30 hodin na venkovním hřišti SOKOLA Vršovice.

Vršovičtí „sokolové“ patří v letošním mistrovském ročníku SRL k předním týmům soutěže, po 19.kole jsou na 4.místě s bilancí :  17 – 11 – 1 – 5, skóre 467 : 376, zisk 23 bodů. Jejich největší síla je v útoku, který mají jasně nejlepší / průměr 27,5 branky na utkání /.

V jarní části SRL mají s naším týmem stejnou bilanci – 7 odehraných utkání – 5 vítězství a 2 porážky. Navíc nedohrané utkání doma s Ml.Boleslaví, které bylo za poločasového stavu 11:9 ukončeno pro kluzký povrch.

V podzimním vzájemném utkání náš tým doma Vršovice porazil po velmi dobrém výkonu 28:25 / 14 : 11 /. Branky SPARTY – Hrčka 9, Kůrka 8, Morysek 6, Polívka 3, Horák 1 a Šnajdr 1, za Vršovice – Hanzl 4, Havelka 4, Kliner 4, Lehký 4, Eftimiadis 3, Beneš 2, Pazdera 2, Kidery 1 a Sova 1.

Ve Vršovicích se náš tým představil naposledy v loňském ročníku SRL právě před rokem. Tehdy 10.6.2006 v silně kombinované a oslabené sestavě prohrával ve 48.minutě vysoko 21:10. Za tohoto rozhodnutého stavu však domácí hráč Nováček zcela nesmyslně inzultoval rozhodčího Jeřábka a utkání bylo předčasně ukončeno !! A následně zcela po právu zkontumováno STK ve prospěch našeho týmu.

V sobotním utkání - vzhledem k postavení v tabulce - bude favoritem rozhodně domácí SOKOL Vršovice. Náš tým bude opět oslaben o několik hráčů základního kádru / Polívka, Thieme /, přesto věříme, že předvede dobrý výkon a přiveze tomu odpovídající výsledek.

Jen doufejme, že utkání proběhne bez podobných excesů, podobných  tomu, který se stal na vršovickém hřišti před rokem !!!