SOKOL Úvaly - SPARTA Kutná Hora 38 : 27 / 18 : 12 /

V 9.kole SRL si náš tým mužů přivezl z Prahy 38 obdržených branek................

V 9.kole SRL nastoupil náš tým mužů v neděli v podvečer / od 17 hodin / ve sportovní hale SŠT v Praze-Krči, kde si zvolil své domácí prostředí na některé letošní podzimní zápasy SOKOL Úvaly.

Utkání s tímto soupeřem se v posledních mnoha sezónách podobají jako vejce vejci – už 10 utkání v řadě platí 100% výhoda domácího prostředí k zisku obou bodů !!!

Nedělní utkání začalo pro náš tým poměrně nadějně a až do 8.minuty si udržoval 1-2 brankové vedení, naposledy – 3:5. S přibývajícím časem však hráči začali chybovat a to nahrávalo domácím. Hodně napověděla jejich 6 branková šňůra v rozmezí 6.-12.minuty, kterou otočili skóre ve svůj prospěch na 9:6. Tříbrankový rozdíl platil ještě ve 22.minutě11:8, v minutě 28. však byl rozdíl již 8 brankový – 17:9. V závěru poločasu hosté snížili na rozdíl 6 branek, vedení domácích 18:12 však bylo poměrně jasné a zasloužené.

V průběhu 2.poločasu se nic podstatného nezměnilo, domácí měli hru pod kontrolou a hosté na zvrat neměli. Velmi často chybovali v obraně a brankář Malý byl proti razantní střelbě domácích hráčů většinou bez šance. V polovině 2.poločasu byl rozdíl ještě 7 brankový – 26:19, v závěru však domácí zvyšovali svou převahu a rozdíl narostl až na konečný 11 brankový rozdíl – 38:27. Ti tak potvrdili 100% výhodu domácího prostředí k zisku obou bodů, tentokrát však daleko nejvyšším rozdílem za posledních mnoho let !!!

Hráčům SPARTY se nedělní utkání nevydařilo. Měli sice tradičně dobrý začátek, ale s přibývajícím časem stále více a více kazili, špatně bránili a neměli oporu ani v brankáři. Střelecky tým tradičně držel Kůrka a vydatně přispívali i ostatní, hra je však hlavně o obraně. Dát venku 27 branek není špatné, ale těch 38 obdržených je příliš mnoho. Za to se body získat nedají. To je však v současné době největší problém našeho týmu !!!

Vývoj skóre: 1.poločas – 0:1, 1:3, 2:4, 3:5, 9:5, 11:6, 11:8, 13:9, 17:9, 17:11 a 18:12.

2.poločas – 18:13, 20:14, 24:15, 25:18, 30:19, 33:23, 36:24, 36:24 a 38:27.

SESTAVA a BRANKY : Malý /br/ - Kůrka 9, Morysek 5, Hrčka 4, Thieme 4, Hájek 2, Hovorka 2, Šalátek 1, Polívka st., Salák A. a Šnajdr. TRENÉR : Hájek Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ : 3 – 2 , VYLOUČENÍ : 4 – 3 , SEDMIČKY : 2/1 – 5/3 , ROZHODČÍ : Skružný – Václavková / oba Praha / , DIVÁCI : 10.

DALŠÍ VÝSLEDKY 9.kola :

Chodov „B“ – Žel.Brod 21:28, Vršovice – Mělník 23:13, Libčice – Ml.Boleslav 17:20, ARITMA – Zruč 0:12 kontumačně / domácí se nesešli !!! /, Kolín „B“ měl volno.