SPARTA Kutná Hora - HC WENDY Mělník 24 : 24 / 13:14 /

Náš tým mužů se rozloučil s podzimní částí SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY domácí remízou s podprůměrným Mělníkem !!!!!.........................................

Ve svém posledním podzimním utkání SRL přivítal náš tým mužů v neděli dopoledne svého souseda v tabulce, předposlední tým soutěže – HC WENDY Mělník.

A vstup do utkání se hráčům SPARTY vůbec nevydařil. Nedařilo se jim v útoku / což se dalo při neúčasti kanonýra Kůrky celkem předpokládat / a navíc hrubě chybovali v obraně. Toho hosté dokázali velmi jednoduše využívat, prosazovali se jak z křídel, tak i z větší vzdálenosti a dost často střelbou mezi domácí obranou !!! Ve 3.minutě byl stav 0:2, v 6.minutě 2:4. V 8.minutě sice domácí vyrovnali na 4:4, v další desetiminutovce však hosté na hřišti jasně dominovali a navýšili své vedení do 18.minuty na rozdíl 5 branek – 5:10, později ještě na 6:11. Za tohoto stavu si trenér domácích vzal time-out a po důrazné domluvě se hra domácích přece jenom zlepšila. V rozmezí 20.-25.minuty nastříleli soupeři 5 branek v řadě a vyrovnali na 11:11. V závěru poločasu však opět několikrát zbytečně chybovali a pustili hosty do 2 brankového vedení, nejprve 11:13 a v předposlední minutě 12:14. Těsně před závěrečným hvizdem potom snížili na poločasových 13:14.

Na začátku 2.poločasu se karta obrátila, domácí na soupeře „přitlačili“ v obraně a dařilo se jim i střelecky. Výsledkem bylo rychlé otočení výsledku, ve 36.minutě již vedli 16:14, ve 42.minutě již o 3 branky – 19:16. A tříbrankový rozdíl si domácí udržovali dalších 10 minut, v 51.minutě byl stav 22:19. Ale opět zcela zbytečné chyby napomohly hostům. Ti sice dohrávali utkání bez možnosti střídání / měli na lavičce pouze jediného hráče, který se na začátku 2.poločase zranil a do hry již nezasáhl /, nijak to však na nich znát nebylo. Nejprve do 54.minuty snížili na 22:21 a nepoložili se ani po rychlém zvýšení domácích na 23:21. Naopak, když Hrčka zcela zbytečně pokazil rychlý protiútok 3 na 1 a ještě Šnajdr neproměnil sedmičku, své šance dokázali využít. Nejprve v 56.minutě snížili na 23:22 a v předposlední minutě dokonce vyrovnali na 23:23. Domácí ještě mohli utkání rozhodnout a na začátku poslední minuty se Hrčkovi podařilo strhnul vedení ve prospěch SPARTY – 24:23. Bohužel však poslední útok hostujícího týmu nedokázali ubránit a ti 15 vteřin před koncem utkání vyrovnali na konečných 24:24. Na odpověď již domácí čas neměli.

V posledním podzimním utkání se tak tým SPARTY rozešel s Mělníkem dělbou bodů, s výsledkem a hlavně výkonem však nikdo příliš spokojen odcházet nemohl. Opět zcela zbytečné chyby a nedůrazná obrana hodně napomohly soupeři. Vždyť v téměř totožném složení si Mělník letos na jaře odvezl z Kutné Hory „výprask“ 35:17 !!! Bez kanonýra Kůrky je však tým SPARTY – bohužel – poloviční !!!

Vývoj skóre - 1.poločas: 0:2, 1:3, 2:4, 4:4, 4:7, 5:10, 6:11, 11:11, 11:13, 12:14 a 13:14.

2.poločas: 16:14, 18:15, 19:16,20:17, 21:18, 22:19, 22:21, 23:21, 23:23, 24:23 a 24:24.

SESTAVA a BRANKY : Malý /br/, Stýblo /br/ - Hrčka 9, Thieme 5, Morysek 4, Šnajdr 3, Šalátek 2, Polívka P.st. 1, Hájek a Salák A. TRENÉR : Hájek Jiří.

NAPOMÍNÁNÍ : 1 – 1, VYLOUČENÍ : 0 – 0 , SEDMIČKY : 3/2 – 1/1 , ROZHODČÍ : Skala / Libčice / - Průžek / Úvaly /, DIVÁCI :   27.