Pozvánka na víkend 12.-13.září 2020.

O nastávajícím víkendu zahajují středočeské soutěže mistrovského ročníku 2020/2021 prvními zápasy a do nich se také zapojí dva mládežnické týmy našeho oddílu – starší žáci a mladší žáci ……….


V neděli 13.září zajíždí náš tým mladších žáků do Kostelce nad Labem, kde ho čeká mistrovský turnaj 1.podzimního kola STŘEDOČESKÉ LIGY mladšího žactva. V této věkové kategorii je v podzimní části mistrovské soutěže přihlášeno 14 týmů - AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, HÁZENÁ Poděbrady, JISKRA Zruč n/Sázavou, LOKOMOTIVA Vršovice, SOKOL Bělá p.Bezdězem, SOKOL Kostelec n/Labem, SOKOL Libčice n/Vltavou, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora A + B a SPARTAK Příbram. Soutěž se bude hrát turnajovým způsobem, v každém ze šesti podzimních kol proběhnou 3 turnaje, z toho 2 po pěti týmech a 1 se 4 týmy. Všechna první utkání jednotlivých týmů se všemi soupeři se budou hrát na skóre, ostatní utkání v průběhu soutěže se již hrají bez počítání skóre a výsledků.

V nedělním kosteleckém turnaji se utká pětice týmů – domácí SOKOL Kostelec nad Labem, HÁZENÁ Mělník, SOKOL Libčice nad Vltavou a SPARTA Kutná Hora A + B.

Na všech turnajích se bude hrát systémem každý s každým a hrací doba bude 2x15 minut.

Náš oddíl do letošního ročníku přihlásil dva týmy, „áčko“ bude převážně složeno z hráčů ročníku narození 2008, „béčko“ z ročníku 2009. Trenéry týmů jsou Josef Salák a Vít Chvojka.

 

Ve stejný den, v neděli 13.září zasáhne do bojů o mistrovské body také tým náš starších žáků, který čeká doma ve sportovní hale Klimeška dvojutkání 1.podzimního kola STŘEDOČESKÉ LIGY staršího žactva. V letošním ročníku této soutěže startuje 11 týmů – AŠ Mladá Boleslav, HC Kolín, HÁZENÁ Mělník, JISKRA Zruč nad Sázavou, LIONS Hostivice, SOKOL Bělá pod Bezdězem, SOKOL Kostelec nad Labem, SOKOL Úvaly A + B, SPARTA Kutná Hora a SPARTAK Příbram. Hraje se systémem každý s každým, většinou se utkávají 3 týmy u 1 pořadatele, kde každého čekají 2 utkání s hrací dobou 2x20 minut.

V neděli na Klimešce v úvodním utkání od 9:00 hodin nastoupí SPARTA Kutná Hora proti JISKŘE Zruč, poté od 10:00 hodin JISKRA Zruč proti SPARTAKU Příbram a na závěr od 11:00 hodin SPARTA Kutná Hora proti SPARTAKU Příbram. Trenérem týmu starších žáků je Jiří Hasala, jeho asistentem Martin Sušanka a vedoucím týmu ji Pavel Šimůnek.

 

Oběma mládežnickým týmům SPARTY přejeme dobrou formu a hodně sportovních úspěchů.

 

To však nebude v Kutné Hoře o víkendu z házené vše, již v sobotu 12.září totiž přivítá na venkovním hřišti v Tyršově ulici na Žižkově od 10:30 hodin v utkání 1.podzimního kola SPOLEČNÉ REGIONÁLNÍ LIGY mužů tým HC Kolín východočeského soupeře, tým SOKOLA Chrudim. Kolín má totiž z důvodů výstavby nové sportovní haly nezpůsobilé hřiště a tak bude v letošním mistrovském ročníku v Kutné Hoře využívat ke svým domácím utkáním jak venkovní hřiště, tak sportovní halu Klimeška.