Pozvánka na víkend 18.-19.září 2021.

O nastávajícím víkendu zahajují novou mistrovskou sezonu tři týmy našeho oddílu, tým mužů čeká 1.druholigové kolo v Dolní Cerekvi, týmy starších žáků a minižáků turnaje 1.kola Středočeské ligy v Kostelci nad Labem ..........


Kutnohorský tým mužů čeká tuto sobotu 18.září 2021 zahajovací utkání nového mistrovského ročníku 2.LIGY JV-Čechy 2021-2022, ve kterém nastoupí od 17:00 hodin ve sportovní hale soupeře z kraje Vysočina, týmu SOKOLA Dolní Cerekev.

V loňské nedohrané druholigové sezóně kutnohorský tým stihl odehrát se Sokolem pouze jedno utkání ve kterém prohrál na domácí palubovce o 6 branek 21:27, když v poločase ještě vedl 14:9 !!! A z tohoto posledního vzájemného utkání, které se hrálo 27.září 2020 si připomeňme tehdejší sestavu i střelce SPARTY: Hroch /br/, Valeš /br/ - Jeníček 6, Falge 3, Brož 2, Červený 2, Hájek 2, Rudolf 2, Hovorka 1, Klouček 1, Polívka D. 1, Veselý M. 1, Pícha a Veselý Š. Trenér: Šnajdr Vít. Z celé sezony byly tehdy odehrány pouze 4 podzimní kola, poté se již nehrálo. V sezoně předminulé, taktéž nedohrané, bylo odehráno také pouze jediné vzájemné utkání, tehdy SPARTA doma 1.prosince 2019 Dolní Cerekev porazila bez větších problémů vysoko 33:19.

V sobotním utkání nečeká SPARTU na palubovce soupeře vůbec nic lehkého, tým se totiž potácí v těžké hráčské krizi. Někteří „hráči“ na házenou úplně zanevřeli, mnozí trénují pouze sporadicky a tak bude velkým problémem pro trenéra Víta Šnajdra postavit na toto úvodní utkání nějaký širší a hlavně konkurenceschopný kádr. V něm došlo k několika změnám, z vlastního dorostu přišel Filip Novák a na hostování brankář Libor Šimáně a pivot Pavel Rudolf z Kolína, Ondřej Špaček ze Sokola Vršovice / všichni tři již hostovali ve SPARTĚ v loňské sezoně / a levoruké křídlo Jan Budiš z Chrudimi. Tým má za sebou před začátkem sezony pouze jediné odehrané utkání a to pohárové, když v 1.kole zvítězil na palubovce týmu pražského přeboru HC Čambavamba 17:31. Bohužel k utkání 2.kola do Velkého Meziříčí před týdnem z důvodů malého počtu hráčů neodjel, prohrál kontumačně a čeká ho mastná pokuta. Tým SPARTY tedy nevstupuje do nové sezóny nijak dobrém rozpoložení a tak se nechme překvapit, na jaké výsledky to bude vůbec stačit. Tým rozhodně nečeká pohodová sezona, spíše naopak. 

 

Popřejme tedy kutnohorskému týmu mužů v sobotním úvodním druholigovém utkání dobrou formu a hodně úspěchů.

 

O nastávajícím víkendu zasáhnou do bojů o mistrovské body další  mládežnické týmy SPARTYstarší žáky čeká v sobotu 18.září mistrovský turnaj 1.podzimního kola STŘEDOČESKÉ LIGY v Kostelci nad Labem, kde se postupně střetne s týmy – JISKRA Zruč, SOKOL Úvaly a domácí SOKOL Kostelec. Dva týmy minižáků 1+2 čeká v neděli 19.září úvodní podzimní mistrovský turnaj  STŘEDOČESKÉ LIGY a to také v Kostelci nad Labem. Zde narazí na domácí SOKOL Kostelec 1+2, HÁZENÁ Mělník, SOKOL Bělá 1+2 a SOKOL Úvaly 1+2.

 

Také mládežnickým týmům SPARTY přejeme dobrou formu a hodně sportovních úspěchů.