Pozvánka na víkend 3.-4.října 2020.

O nastávajícím víkendu zasáhnou do bojů o mistrovské body naše týmy mužů, starších žáků, mladších žáků a minižáků ..........


Kutnohorský tým mužů zajíždí v sobotu 3.října do Jižních Čech, kde v utkání 3.kola 2.LIGY JV-Čechy nastoupí od 19:00 hodin ve sportovní hale týmu HBC Strakonice 1921 „B“.

Sobotní soupeř SPARTY – strakonická „rezerva“ je hlavně v domácím prostředí velmi silným soupeřem. První tým Strakonic patří k předním týmům 1.ligy a doma někteří hráči „áčka“ chodí „béčku“ vypomáhat. A proto je to soupeř z těch hodně těžkých. V loňském druholigovém ročníku stihli oba sobotní soupeři odehrát pouze jedno utkání, a to na podzim 2019 v Kutné Hoře. Tehdy utkání skončilo dělbou bodů po remíze 30:30, když v poločase vedli hosté 13:16. A tohoto z utkání, které se hrálo 13.října si připomeňme tehdejší sestavu SPARTY a střelce branek : Hroch /br/, Šnajdr /br/ - Falge 7, Polívka D. 6, Hovorka 4, Jeníček 4, Pícha 3, Polívka P. 2, Brož 1, Hájek 1, Veselý M. 1, Veselý Š. 1 a Salák. Trenér: Šnajdr Vít.  Z hostujícího týmu se tehdy nejvíce prosazoval Zdychynec, autor 13 branek. K jarní odvetě ve Strakonicích již z důvodů covidové pandemie nedošlo, sezóna byla předčasně ukončena a zrušena.

Do letošní sezóny vstoupil tým Strakonic domácí vysokou výhrou 33:21 / 18:12 / nad Lokomotivou Vršovice, ve 2.kole po boji podlehl pražské Slávii 31:30, když v poločase vedli hosté 15:19.   

Kutnohorský tým tedy v sobotu čeká ve Strakonicích velmi těžký soupeř, domácí jsou v tomto utkání jednoznačný favorit. 

 

Popřejme tedy hráčům SPARTY v sobotním druholigovém utkání dobrou formu a hodně úspěchů.

 

O nastávajícím víkendu zasáhnou do bojů o mistrovské body další  mládežnické týmy SPARTYstarší žáci nastoupí v sobotu 3.října k dvojutkání 4.kola STŘEDOČESKÉ LIGY staršího žactva ve sportovní hale v Úvalech nejprve proti domácímu Sokolu Úvaly „A“ a hned poté proti pořadatelské AŠ Mladá Boleslav. Oba týmy mladších žáků čeká v neděli 4.října také „výlet“ do Úval, kde se v rámci 4.kola STŘEDOČESKÉ LIGY mladšího žactva střetnou s týmy HC Kolín, JISKRA Zruč a SOKOL Úvaly „A“. A oba týmy minižáků čeká v sobotu 3.října 2.podzimní kolo STŘEDOČESKÉ LIGY minižactva, ve kterém se ve sportovní hale v Poděbradech utká osmička týmů – Bělá 1+2, Kutná Hora 1+2, Mladá Boleslav, Úvaly a domácí Poděbrady 1+2.

 

Také mládežnickým týmům SPARTY přejeme dobrou formu a hodně sportovních úspěchů.